StarTech.com

MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-LX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

Productcode: SFP1000LXST

  • Biedt betrouwbare 1 GbE verbindingen voor 1000BASE-LX conforme netwerken
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Ondersteunt single-mode glasvezel (LC connector)
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
65,99 € EUR exc BTW
79,85 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand MSA Compliant
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LX
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Kleur Zilver
Verpakkingsinformatie
Package Height 33 mm [1.3 in]
Package Length 11.7 cm [4.6 in]
Package Width 92 mm [3.6 in]
Verzendgewicht (verpakt) 47 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver
Breedte product 15 mm [0.6 in]
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Hoogte product 1.2 cm [0.5 in]
Lengte product 59 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium

Certificaties