StarTech.com

MSA conform transceiver module - 100BASE-BX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

Productcode: SFP100BBXUST

  • Biedt betrouwbare 100 Mbps (upstream) verbindingen voor 100Base-BX conforme netwerken
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Ondersteunt single-mode glasvezel (LC connector)
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
148,99 € EUR exc BTW
180,28 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand MSA Compliant
Industriestandaarden IEEE 802.3u 100BASE-BX
WDM Ja
Prestaties
Compatibele netwerken 100 Mbit/s
DDM Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nmTx/1550nmRx
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 155 Mbit/s
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 100 Mbit glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA-conforme SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 16 mm [0.6 in]
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Hoogte product 11 mm [0.4 in]
Kleur Zilver
Lengte product 60 mm [2.4 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 47 g [1.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Accessoires