StarTech.com

MSA conform SFP+ transceiver module - 10GBASE-LRM

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 220 m | Levenslange garantie

Productcode: SFP10GBLRMST

  • Biedt betrouwbare 10 GbE verbindingen voor 10GBASE-LRM conforme netwerken
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Ondersteunt multi-mode glasvezel (LC connector)
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
349,99 € EUR exc BTW
423,49 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand MSA Compliant
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-LRM
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 220 m (721 ft.)
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbps
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Kleur Zilver
Verpakkingsinformatie
Package Height 30 mm [1.2 in]
Package Length 12 cm [4.7 in]
Package Width 90 mm [3.5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 53 g [1.9 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ zendontvanger
Breedte product 13.9 mm [0.5 in]
Gewicht product 23 g [0.8 oz]
Hoogte product 1.3 cm [0.5 in]
Lengte product 58.4 mm [2.3 in]
Type behuizing Aluminium

Certificaties

Accessoires