Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Blader door Producten...

40 Gigabit glasvezel 40GBase-SR4 QSFP+ ontvanger module - Cisco QSFP-40G-SR4 compatibel - MM MPO - 150 m

Productcode: QSFP40GSR4ST

Reken op betrouwbare en voordelige 40 gigabit Ethernet-verbindingen over multi-mode glasvezel met deze QSFP+

Eigenschappen
  • Biedt betrouwbare 40 gigabit Ethernetverbindingen voor 40GBase-SR4 conforme netwerken

  • 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco QSFP-40G-SR4

  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Meer functies . . .
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

  • Ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM)

  • 850 nm optische golflengte

  • Multi-mode met een maximumafstand van 150 m en MPO-glasvezelconnector

  • Maximale dataoverdrachtsnelheid van 40 Gbps

  • Hot-pluggable, compatibel met een 40 gigabit Ethernet QSFP poort

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

ACENL
INGNL
Beschikbaar in
819,99 € EUR exc BTW
992,19 € inc BTW

ID: QSFP40GSR4ST

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze Cisco®-compatibele 40GBase QSFP+ (Quad Small Form-Factor Pluggable) is door StarTech.com ontwikkeld voor wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Gebouwd volgens nauwkeurige specificaties en volledig getest om optimale prestaties te garanderen, kunt u deze hoogwaardige glasvezel transceivermodule installeren in Cisco-netwerkapparatendie de Cisco QSFP-40G-SR4 QSFP+ transceivermodule ondersteunen, alsmede andere belangrijke merken netwerkapparatuur. 

Met zijn krachtige 4-baansprestatie biedt deze 40GBase-SR4 QSFP+ 40 gigabit connectiviteit via multi-mode glasvezel, bij een optische golflengte van 850 nm en een bereik tot 150 m. Hij biedt een betrouwbare en voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze 40GBase-SR4 QSFP+ wordt vervaardigd door StarTech.com om OEM-specificaties te vervullen of te overtreffen en voldoet aan de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak. StarTech.com streeft de hoogste kwaliteitsnormen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Volledig compatibel met Cisco en andere grote merken

Deze 40 gigabit multi-mode QSFP+ is vervaardigd volgens de hoogste kwaliteitsnormen en is 100% Cisco-compatibel, gelijkwaardig aan de Cisco QSFP-40G-SR4 optische transceiver. De StarTech.com QSFP+ transceiver is geconfigureerd en volledig getest om te garanderen dat hij naadloos werkt met Cisco of andere belangrijke merken netwerkapparatuur.

U kunt ervan verzekerd zijn dat het gebruik van QSFP+ producten van StarTech.com geen gevolgen heeft voor de garantiebescherming van uw netwerkapparatuur. 

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezel QSFP+ transceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij vormt een veelzijdige en voordelige oplossing, die compatibel is met een breed scala aan 40 gigabit netwerkapparaten.

Ideaal voor gebruik in Cisco-switches, -routers en andere netwerkapparatuur, biedt de QSFP+ optische transceiver betrouwbare prestaties, waardoor u uw netwerk voordelig naar externe segmenten kunt uitbreiden. De MM glasvezeltransceivermodule ondersteunt Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM), een maximumafstand van 150 m en een maximale dataoverdrachtsnelheid van 40 Gbps.

U kunt vertrouwen op QSFP40GSR4ST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Biedt hoogwaardige 40 GbE connectiviteit voor datacenters, netwerkapplicaties, ondernemingen en serviceproviders
  • Vervang defecte of beschadigde QSFP+ modules in MSA- of Cisco-compatibel apparatuur
  • Ideaal voor netwerkapparaten met meerdere QSFP+ sleuven
  • Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4
Prestaties
Compatibele netwerken 40 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 150 m (492 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 40 Gbps
MTBF 1,649,326 hours
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - MPO Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in 40 gigabit glasvezel netwerkapparatuur en mediaconverters
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibel QSFP-poort
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18.4 mm [0.7 in]
Gewicht product 32 g [1.1 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 72 mm [2.8 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - QSFP+ transceiver
Certificaties

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.