StarTech.com

MSA conform SFP+ transceiver module - 40GBASE-LR4

40 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: QSFP40LR4ST

  • Biedt betrouwbare 40 GbE verbindingen voor 40GBASE-LR4 conforme netwerken
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan Multi-Source Agreement  (MSA) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 2,5 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
1 863,99 € EUR exc BTW
2 255,43 € EUR inc BTW

Overzicht

De QSFP40LR4ST is een MSA-conforme QSFP+ glasvezel transceiver die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met 40GBASE-LR4 compatibele MSA switches en routers. De QSFP+ transceiver module ondersteunt een maximumafstand van 10 km en levert betrouwbare 40 GbE connectiviteit via glasvezelkabels.  

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 1270 nm tot 1330 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 40 Gbps 
  • Type: Single-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 10 km 
  • MTBF: 1.489.426 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 2,5 W 
  • DDM: Ja 

Deze QSFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten

Vervang defecte of beschadigde QSFP+ modules

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4
Prestaties
Compatibele netwerken 40 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1270nm to 1330nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 40 Gbps
MTBF 1.489.426 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Voeding
Vermogensopname < 2.5 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18.4 mm [0.7 in]
Gewicht product 40 g [1.4 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 72 mm [2.8 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 76 g [2.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - QSFP+ transceiver

Certificaties

Verwante producten

MSA conform SFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4
QSFP40SR4ST
MSA conform SFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4

40 Gbps | Multi Mode glasvezel | MPO | 150 m | levenslange garantie

432,99 € exc BTW
523,92 € inc BTW

Accessoires