Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ ontvanger module - 40GBase-LR4 - SM LC - 10 km

Productcode: QSFP40LR4ST

Voeg betrouwbare en voordelige 40 Gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze QSFP+ module

Eigenschappen
  • Biedt betrouwbare 40 gigabit bindingen voor 40GBase-LR4 conforme netwerken

  • Vervult of overtreft MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen

  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com

Meer functies . . .
  • Ondersteunt single-mode glasvezel (LC connector)

  • Maximumafstand 10 km

  • Maximale dataoverdrachtsnelheid van 40 Gbps

  • 1270 nm - 1330 nm optische golflengte

  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM)

  • Hot-pluggable

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

ISTNL
INGNL TEDANL
Beschikbaar in
3 014,99 € EUR exc BTW
3 648,14 € inc BTW

ID: QSFP40LR4ST

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze 40GBase-LR4 QSFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De single-mode QSFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Biedt 40 gigabit Ethernetverbindingen

Met dataoverdrachtsnelheden tot 40 Gbps en ondersteuning van Digital Diagnostics Monitoring (DDM / DOM) kan deze QSFP+ module worden geïnstalleerd in glasvezelnetwerkapparatuur met een MSA-conforme poort, via een LC connector. Hij biedt betrouwbare 40 gigabit connectiviteit over single-mode glasvezel voor 40GBase-LR4 conforme netwerken, op een afstand tot 10 km en een optische golflengte van 1270 nm tot 1330 nm.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze optische transceiver is vervaardigd om de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak te vervullen of te overtreffen. StarTech.com biedt zijn gevestigde reputatie op het gebied van hoogwaardige connectiviteitsoplossingen nu ook voor SFP transceivers, met SFP's die over dezelfde prestatie en betrouwbaarheid beschikken als andere belangrijke OEM-merken. StarTech.com streeft de hoogste normen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij is een veelzijdige oplossing, die compatibel is met vele verschillende netwerkapparaten, zodat u uw netwerk op een voordelige manier kunt uitbreiden naar verder gelegen segmenten.

U kunt vertrouwen op QSFP40LR4ST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Vervang defecte of beschadigde QSFP+ modules in MSA-conforme apparatuur
  • Ideaal voor netwerkapparaten met meerdere QSFP+ sleuven
  • Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4
Prestaties
Compatibele netwerken 40 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1270nm to 1330nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 40 Gbps
MTBF 1.489.426 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18.4 mm [0.7 in]
Gewicht product 40 g [1.4 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 72 mm [2.8 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 76 g [2.7 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - QSFP+ transceiver
Certificaties
MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ ontvanger module - 40GBase-SR4 - MM MPO - 150 m
QSFP40SR4ST

MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ ontvanger module - 40GBase-SR4 - MM MPO - 150 m

Voeg betrouwbare en voordelige 40 Gigabit Ethernet-verbindingen toe via multi-mode glasvezel met deze QSFP+ module

661,99 € exc BTW
801,01 € inc BTW

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m
SMFIBLCLC1

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

19,99 € exc BTW
24,19 € inc BTW

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC4

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

30,99 € exc BTW
37,50 € inc BTW

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC7

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC10

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

33,99 € exc BTW
41,13 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.