StarTech.com

MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ ontvanger module - 40GBase-SR4 - MM MPO - 150 m

Voeg betrouwbare en voordelige 40 Gigabit Ethernet-verbindingen toe via multi-mode glasvezel met deze QSFP+ module

Productcode: QSFP40SR4ST

  • Biedt betrouwbare 40 gigabit verbindingen voor 40GBase-SR4 conforme netwerken
  • Vervult of overtreft MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com
Bekijk meer
  • Ondersteunt multi-mode glasvezel (MPO connector)
  • Maximumafstand 150 m
  • Maximale dataoverdrachtsnelheid van 40 Gbps
  • 850 nm optische golflengte
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM/DOM)
  • Hot-pluggable
661,99 € EUR exc BTW
801,01 € EUR inc BTW
Niet beschikbaar
Eventueel op voorraad bij partners
Waar te verkrijgen
Van een partner

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Overzicht

Deze 40GBase-SR4 QSFP+ module biedt wat u het meest nodig hebt in uw netwerkverbindingen: betrouwbare prestaties. Hij is gebouwd precies volgens MSA-specificaties en volledig getest voor gegarandeerde naadloze compatibiliteit. De multi-mode QSFP+ transceivermodule biedt een voordelige manier voor het toevoegen, vervangen of upgraden van de poorten van uw netwerkapparatuur, en wordt ondersteund door een levenslange garantie.

Biedt 40 gigabit Ethernetverbindingen

Met dataoverdrachtsnelheden tot 40 Gbps en ondersteuning van Digital Diagnostics Monitoring (DDM / DOM) kan deze QSFP+ module worden geïnstalleerd in glasvezelnetwerkapparatuur met een MSA-conforme poort, via een MPO connector. Hij biedt betrouwbare 40 gigabit connectiviteit over multi-mode glasvezel voor 40GBase-SR4 conforme netwerken, op een afstand tot 150 m en een optische golflengte tot 850 nm.

Gebouwd voor betrouwbare netwerkprestaties

Deze optische transceiver is vervaardigd om de MSA (Multi-Source Agreement) normen in de bedrijfstak te vervullen of te overtreffen. StarTech.com biedt zijn gevestigde reputatie op het gebied van hoogwaardige connectiviteitsoplossingen nu ook voor SFP transceivers, met SFP's die over dezelfde prestatie en betrouwbaarheid beschikken als andere belangrijke OEM-merken. StarTech.com streeft de hoogste normen na en biedt een uitgebreid scala aan netwerkproducten zoals koperen en glasvezelnetwerkkaarten, glasvezel mediaconverters, Ethernet switches en draadloze producten.

Comfortabel en schaalbaar

Deze glasvezeltransceiver biedt zowel gemak als schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable, waardoor u hem kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of uw apparatuur opnieuw te moeten starten. Hij is een veelzijdige oplossing, die compatibel is met vele verschillende netwerkapparaten, zodat u uw netwerk op een voordelige manier kunt uitbreiden naar verder gelegen segmenten.

U kunt vertrouwen op QSFP40SR4ST voor betrouwbare prestaties, gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde QSFP+ modules in MSA-conforme apparatuur

Ideaal voor netwerkapparaten met meerdere QSFP+ sleuven

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4
Prestaties
Compatibele netwerken 40 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 150 m (492 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 40 Gbps
MTBF 1.489.426 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - MPO
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 18.4 mm [0.7 in]
Gewicht product 34 g [1.2 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 72 mm [2.8 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 62 g [2.2 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - QSFP+ transceiver

Certificaties

Verwante producten

MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ ontvanger module - 40GBase-LR4 - SM LC - 10 km
QSFP40LR4ST
MSA conform 40 Gigabit glasvezel QSFP+ ontvanger module - 40GBase-LR4 - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 40 Gigabit Ethernet-verbindingen toe via single-mode glasvezel met deze QSFP+ module

3 014,99 € exc BTW
3 648,14 € inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

SFP fiber transceivers (mini-GBIC) are specific to applications and therefore, you need to select the correct fiber transceiver for your application. StarTech.com offers a few types of fiber transceivers: Cisco®, Cisco Meraki®, HP®, and Juniper® compatible, as well as standard gigabit SFP converters. Although the transceivers may be referred to as GBIC or mini-GBIC, the correct terminology for the device is small form-factor pluggable transceiver or SFP . StarTech.com does not carry GBIC converters.

If your device is not a Cisco device, it can still use Cisco compatible SFPs. Cisco SFPs are specifically coded to be compatible with Cisco devices. A standard SFP will not work in a Cisco device.

StarTech.com offers two different output connector types for SFPs: RJ-45 and fiber.

No special requirements are necessary to use RJ-45 SFPs. However, if you use fiber transceivers, the following items need to be the same as the interconnecting equipment:

  • The connector type, such as LC, SC, or ST.

  • The mode (single mode or multi mode).

  • The wavelength, such as 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

  • The DDM support.

  • The speed, such as 10Gbps.

Note: The properties listed above cannot be converted or changed by a cable, excluding the connector type.