StarTech.com

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Productcode: SFPGESST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-GE-S
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
74,99 € EUR exc BTW
90,74 € EUR inc BTW

Overzicht

De GSFPGESST is een Cisco SFP-GE-S compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco® switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 850nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps 
  • Type: Multi-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 550 m 
  • MTBF: 3.381.761 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja 

Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervangen van defecte of beschadigde SFP modules in Cisco switches en routers 

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten 

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-SX
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3.381.761 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 85°F)
Vochtigheid 30% - 70% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 12 mm [0.5 in]
Gewicht product 17 g [0.6 oz]
Hoogte product 10 mm [0.4 in]
Lengte product 60 mm [2.4 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1,25 Gbps multimode LC SFP

Certificaties

Verwante producten

MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX
SFPSXMM
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel| LC | 550 m | TAA | Levenslange garantie

95,99 € exc BTW
116,15 € inc BTW
SFP transceiver w/ DDM  (1.25Gbps, 1310nm, Single Mode, LC)
SFPG1320C
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

126,99 € exc BTW
153,66 € inc BTW
Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX
SFPF1302C
Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX

100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | levenslange garantie

69,99 € exc BTW
84,69 € inc BTW

Accessoires