StarTech.com

Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie

Productcode: SFP10GSRST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-10G-SR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
435,99 € EUR exc BTW
527,55 € EUR inc BTW

Overzicht

De SFP10GSRST is een Cisco SFP-10G-SR compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco® switches en routers. De module levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 10GBASE-SR conforme netwerken, op een afstand tot 300 m. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 850 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 10 Gbps 
  • Type: Multi-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 300 m 
  • MTBF: 1.967.709 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1,2 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja 

Deze SFP+ glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervangen van defecte of beschadigde SFP+ modules in Cisco switches en routers 

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten 

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-SR
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 300 m (984 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 11,1 Gbps
MTBF 1.967.709 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibel SFP+ poort
Voeding
Vermogensopname > 1.2 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 85°F)
Vochtigheid 30% - 70% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 12 mm [0.5 in]
Gewicht product 22 g [0.8 oz]
Hoogte product 10 mm [0.4 in]
Lengte product 60 mm [2.4 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 51 g [1.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10 Gbps multi-mode LC SFP+ module

Certificaties

Verwante producten

SFP transceiver w/ DDM  (1.25Gbps, 1310nm, Single Mode, LC)
SFPG1320C
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

126,99 € exc BTW
153,66 € inc BTW
Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX
SFPF1302C
Cisco GLC-FE-100FX compatibel SFP Transceiver module - 100BASE-FX

100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | levenslange garantie

69,99 € exc BTW
84,69 € inc BTW
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)
SFPGESST
Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

74,99 € exc BTW
90,74 € inc BTW

Accessoires