StarTech.com

Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibel - SM LC - 10 km

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

Productcode: MASFP1GBLX10

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
90,99 € EUR exc BTW
110,10 € EUR inc BTW

Overzicht

De MASFP1GBLX10 is een Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco Meraki™ switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE (100 Mbps) connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-LX conforme netwerken, op een afstand tot 10 km. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 1310 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps 
  • Type: Single-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 10 km 
  • MTBF: 3.092.408 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja 

Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP modules in Cisco Meraki switches en routers 

Voeg uw tranceivers toe of vervang ze

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco Meraki
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-LX
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3.092.408 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco Meraki-compatibel SFP poort
Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 130 mm [5.1 in]
Gewicht product 20 g [0.7 oz]
Hoogte product 12.5 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 56.6 mm [2.2 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 46 g [1.6 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Accessoires