StarTech.com
Nieuw

SFP transceiver module - 1000BASE-T - Cisco GLC-TE compatibel - hoge temperaturen

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | levenslange garantie

Productcode: GLCTEST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco GLC-TE
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Extra hoge temperaturen vergeleken met GLCTST
Bekijk meer
  • Gebruikt een voordelige alternatieve bekabeling voor glasvezelinstallaties
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
  • Laag energieverbruik wat minder is dan 1,3W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
84,99 € EUR exc BTW
102,84 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco®
Industriestandaarden IEEE 802.3 10/100/1000BASE-TX
Prestaties
Compatibele netwerken 10/100/1000 Mbps
DDM Nee
Glasvezeltype Koper
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbps
MTBF 4655371 uur
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30~75% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14.000
Gewicht product 72.000
Hoogte product 12.000
Lengte product 6.5 cm [2.6 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Verzendgewicht (verpakt) 50.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Verwante producten

MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX
SFPSXMM
MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel| LC | 550 m | TAA | Levenslange garantie

95,99 € exc BTW
116,15 € inc BTW
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring
SFPC1110
Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

83,99 € exc BTW
101,63 € inc BTW
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot
MCM1110SFP
Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

103,99 € exc BTW
125,83 € inc BTW
10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren
IES101002SFP
10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

243,99 € exc BTW
295,23 € inc BTW

Accessoires