StarTech.com

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Productcode: J4858CST

  • Gegarandeerd 100% compatibel met HP J4858C
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Vervult of overtreft OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik van minder dan 1 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
59,99 € EUR exc BTW
72,59 € EUR inc BTW
Op voorraad bij onze partners:
Waar te verkrijgen

Overzicht

De J4858CST is een HP J4858C compatibele glasvezel transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met HP® switches en routers. De module levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit via glasvezelkabels, voor 1000BASE-SX conforme netwerken, op een afstand tot 550 m. 

Technische specificaties: 

  • Golflengte: 850 nm 
  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps 
  • Type: Multi-mode glasvezel 
  • Verbindingstype: LC connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 550 m 
  • MTBF: 3.381.761 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1,3 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Ja 

Deze SFP glasvezelmodule is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

Vervang defecte of beschadigde SFP modules in HP switches en routers 

Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten 

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand HP
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-SX
WDM Nee
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 3.381.761 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Systeem- en kabelvereisten MSA- of HP-conforme SFP-poort
Voeding
Vermogensopname < 1 W
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 185°F)
Vochtigheid 30~75% RV
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14 mm [0.6 in]
Gewicht product 18 g [0.6 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Kleur Zilver
Lengte product 57 mm [2.2 in]
Type behuizing Aluminium
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 46 g [1.6 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP-transceiver

Certificaties

Verwante producten

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks
J4858C10PKST
Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel- MM LC met DDM - 550m - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

534,99 € exc BTW
647,34 € inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX
J4859CST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

81,99 € exc BTW
99,21 € inc BTW
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks
J4859C10PKST
HP J4859C compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

726,99 € exc BTW
879,66 € inc BTW
HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR
JD092BST
HP JD092B compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | levenslange garantie

311,99 € exc BTW
377,51 € inc BTW
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR
J9150AST
HP J9150A compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenslange garantie

334,99 € exc BTW
405,34 € inc BTW
HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR
455883B21ST
HP 455883-B21 compatibel SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | TAA | levenslange garantie

201,99 € exc BTW
244,41 € inc BTW
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR
J9151AST
HP J9151A compatibel SFP+ Transceiver module - 10GBASE-LR

10 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

519,99 € exc BTW
629,19 € inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel
J8177CST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

92,99 € exc BTW
112,52 € inc BTW
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks
J8177C10PKST
Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatibel - 10 stuks

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

656,99 € exc BTW
794,96 € inc BTW
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T
453154B21ST
HP 453154-B21 compatibel SFP transceiver module - 1000BASE-T

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | TAA | levenlange garantie

74,99 € exc BTW
90,74 € inc BTW

Accessoires