StarTech.com

StarTech.com Extreme Networks 10319 compatibel QSFP+ module - 40GBase-SR4 glasvezel optische transceiver - 150 m (10319-ST)

40 Gbps | multimode | MPO | 150 m | levenslange garantie

Productcode: 10319-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Extreme Networks 10319
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,0 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
246,99 € EUR exc BTW
298,86 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Extreme Networks®
Prestaties
DDM Ja
Maximale overdrachtsnelheid 40.00 Gbps
Fysieke eigenschappen
Breedte product 122.000
Gewicht product 37.500
Hoogte product 8.500
Lengte product 1.9 cm [0.7 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Verzendgewicht (verpakt) 50.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - QSFP+ Transceiver
Glasvezelmodus Full-Duplex

Certificaties