StarTech.com
Nieuw

StarTech.com Brocade 10G-SFPP-SR compatibel SFP+ module - 10GBase-SR glasvezel optische transceiver - 200 m (10G-SFPP-SR-ST)

10 Gbps | multimode | LC | 200 m | levenslange garantie

Productcode: 10G-SFPP-SR-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Brocade 10G-SFPP-SR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,0 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
65,99 € EUR exc BTW
79,85 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Brocade®
Prestaties
DDM Ja
Maximale overdrachtsnelheid 10.00 Gbps
Vermogensopname < 1W
Fysieke eigenschappen
Breedte product 58.400
Gewicht product 20.000
Hoogte product 12.600
Lengte product 1.4 cm [0.5 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Verzendgewicht (verpakt) 50.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ transceiver module

Certificaties