StarTech.com
Toekomstig

StarTech.com Dell EMC SFP-1G-T compatibel SFP module - 1000Base-T koper optische transceiver - 100 m (SFP1GTEMCST)

1 Gbps | multimode | LC | 550 m | levenslange garantie

Productcode: SFP1GSXEMCST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Dell EMC SFP-1G-SX
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,0 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
57,99 € EUR exc BTW
70,17 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Dell EMC™
Prestaties
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Golflengte 850nm
Max. overdrachtsafstand 550 m (1804 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 53,972,659 hours
Fysieke eigenschappen
Breedte product 58.400
Gewicht product 30.000
Hoogte product 12.600
Lengte product 1.4 cm [0.5 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Verzendgewicht (verpakt) 50.000
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP Transceiver

Certificaties