StarTech.com

StarTech.com Juniper SFPP-10GE-SR compatibel SFP+ module - 10GBase-SR glasvezel optische transceiver - 300 m (SFPP10GESRST)

10 Gbps | enkele modus | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: SFPP10GELRST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Juniper SFPP-10GE-LR
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Voldoet aan OEM-specificaties en MSA (Multi-Source Agreement) industrienormen
Bekijk meer
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,3 W
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
295,99 € EUR exc BTW
358,15 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Juniper®
Prestaties
DDM Ja
Glasvezelmodus Full-Duplex
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 10.00 Gbps
Vermogensopname < 1.3W
Connector(en)
Connector A 1 - SFP-sleuf Stekker
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Vrouwelijk
Fysieke eigenschappen
Breedte product 14 mm [0.6 in]
Gewicht product 72 g [2.5 oz]
Hoogte product 1.2 cm [0.5 in]
Lengte product 65 mm [2.6 in]
Verpakkingsinformatie
Package Height 31 mm [1.2 in]
Package Length 115 mm [4.5 in]
Package Width 90 mm [3.5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 50 g [1.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - SFP+ transceiver module

Certificaties