Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

USB 3.0 naar glasvezel converter - 1000Base-SX SC - netwerk adapter

Productcode: US1GA30SXSC

Binnenkort beschikbaar

Maak verbinding met een gigabit Ethernet optisch netwerk via de USB-A poort van uw laptop

Eigenschappen
  • Biedt een glasvezelnetwerkverbinding naar draagbare laptops of tablets

  • Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) verbetert de veiligheid en vermindert het risico op datalekken

  • Voeg een 1000Mbps 1000BaseSX SC Ethernet-verbinding toe via een USB 3.0 Type-A-interface

Meer functies . . .
  • Zeer draagbaar design, zonder dat een externe voedingsadapter (bus-gevoed) nodig is

  • 1000Base-SX 1X9 optische zendontvanger

  • 550 m bereik over multi-mode glasvezel

  • Gecertificeerde drivers voor Windows, macOS en Linux

  • Plug & play installatie

  • Ondersteunt Wake-on-LAN

Beschikbaar in
435,99 € EUR exc BTW
527,55 € inc BTW

ID: US1GA30SXSC

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze USB naar optische glasvezel-converter maakt het mogelijk om de USB 3.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows® en Mac, biedt een 1000 Mbps Ethernet-netwerkverbinding en 1000Base-SX SC optische zendontvanger.

Optische glasvezel SC-poort

De USB naar glasvezel-adapter is uitgerust met een optische transceiver voor 1000Base-SX netwerken die netwerkconnectiviteit biedt met een maximum bereik van 550 m via multi-mode glasvezel.

Veilige fiber-to-the-desk connectiviteit

Deze USB naar glasvezel-converter biedt betrouwbare connectiviteit terwijl het uw netwerk voor problemen met elektronische interferentie beschermt - een vaak voorkomend probleem bij RJ45-netwerken. Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) maximaliseert de netwerkveiligheid en vermindert hierbij het risico op datalekken voor gevoelige informatie zonder de snelheid en de betrouwbaarheid van het netwerk in gedrang te brengen.

Eenvoudige mobiliteit

Deze compacte en draagbare USB 3.0 naar glasvezel-adapter wordt direct gevoed vanaf de USB-poort, waardoor u onderweg gemakkelijk verbinding kunt maken.

Plug-and-play

Gebruiksklaar in een mum van tijd. De converter ondersteunt gecertificeerde drivers voor Windows, Mac en Linux®. Nadat u de adapter in een USB-poort steekt, installeert u simpelweg de drivers en dan is de adapter klaar om te zenden over een glasvezelnetwerk.

De US1GA30SXSC wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Compatibel met

Bekijk volledige OS compatibiliteit

Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2016
macOS 10.9 - 10.13
Linux® kernel 3.5 naar 4.11.x, LTS versies alleen

Toepassingen
  • Biedt een draagbare netwerkconnectiviteitsoplossing voor mobiele professionals, om toegang te krijgen tot een glasvezelnetwerk via de USB-poort op hun laptop of tablet
  • Ideaal voor een veilige netwerkconnectiviteit - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type USB 3.0
Chipsetcode Realtek - RTL8153-VB-CG
Microsemi - VSC8211XVW
Industriestandaarden IEEE802.3z 1000BASE-SX
IEEE 802.1Q VLAN tagging
Interface Glasvezel Ethernet
Poorten 1
Prestaties
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Jumbo Frame Support 9K max.
Max. afstand 550 m / 1804 ft
Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s
Promiscuous Mode Ja
Connector(en)
Type connector(en) 1 - 9 pin USB 3.0 A Vrouwelijk
1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2016
macOS 10.9 - 10.13
Linux® kernel 3.5 naar 4.11.x, LTS versies alleen
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Power
1 - Verbinding/activiteit
Voeding
Inclusief voedingsadapter Gevoed via USB
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C ~ 60°C (32° ~ 140°F)
Opslagtemperatuur -10° ~ 70°C (14° ~ 158°F)
Vochtigheid 5% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 55 mm [2.2 in]
Gewicht product 100 g [3.5 oz]
Hoogte product 20 mm [0.8 in]
Kabellengte 195 mm [7.7 in]
Kleur Zwart
Lengte product 260 mm [10.2 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 120 g [4.2 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - netwerkadapter
1 - verkorte handleiding
Certificaties
Binnenkort beschikbaar
USB 2.0 naar glasvezel converter - 100BaseFX SC netwerk adapter
US100A20FXSC

USB 2.0 naar glasvezel converter - 100BaseFX SC netwerk adapter

Maak verbinding met een 100 Mbps glasvezelnetwerk via de USB-A poort van uw laptop

254,99 € exc BTW
308,54 € inc BTW

Binnenkort beschikbaar
USB 2.0 naar glasvezel converter - open SFP - Ethernet netwerk adapter
US100A20SFP

USB 2.0 naar glasvezel converter - open SFP - Ethernet netwerk adapter

Maak verbinding met een 100 Mbps Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van een 100 Mbps SFP van uw voorkeur

202,99 € exc BTW
245,62 € inc BTW

Binnenkort beschikbaar
USB 3.0 naar glasvezel  converter - Open SFP - netwerk adapter
US1GA30SFP

USB 3.0 naar glasvezel converter - Open SFP - netwerk adapter

Maak verbinding met een gigabit Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFP

358,99 € exc BTW
434,38 € inc BTW

Binnenkort beschikbaar
USB-C naar glasvezel converter - Open SFP - netwerk adapter
US1GC30SFP

USB-C naar glasvezel converter - Open SFP - netwerk adapter

Maak verbinding met een GbE netwerk via de USB-C poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFP

368,99 € exc BTW
446,48 € inc BTW

Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m
MCM1110MMLC

Gigabit ethernet glasvezel media converter - 850nm MM LC - 550m

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezel kabelverbinding tot 550 m

154,99 € exc BTW
187,54 € inc BTW

Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s
ET91000SC2

Gigabit Ethernet Multi-Mode Glasvezel Converter SC 550m - 1000 Mbit/s

Verleng een Gigabit Ethernet-verbinding met 550m via multi-mode SC glasvezel

203,99 € exc BTW
246,83 € inc BTW

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
50FIBLCSC3

3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW

Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW

Multimode Duplex Fiber Cable (ST-SC)
FIBSTSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW

Drivers en downloads

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.