Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com
/
/ Glasvezelkabel en -adapters

Glasvezelkabel en -adapters

Wij bieden een uitgebreid assortiment glasvezelkabels en -adapters voor betrouwbare glasvezel-netwerkverbindingen.

Glasvezelformaat

-- 9/125
-- 50/125
-- 62.5/125

Glasvezelclassificatie

-- OM1
-- OM2
-- OM3
-- OM4
-- OS1

Bezoek onze Europese website voor een complete Glasvezelkabel en -adapters selectie.

Weergave 1 tot 10 van totaal 44 Resultaten

Sorteer: Relevantie| Nieuwste | Prijs | Alfabetisch
Pagina: 1 3 4 ... 5 | Toon alles
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m
450FBLCLC2

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

28,99 € exc BTW
35,08 € inc BTW

2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
A50FBLCLC2

2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

15,99 € exc BTW
19,35 € inc BTW

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
450FBLCLC1

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

24,99 € exc BTW
30,24 € inc BTW

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
450FBLCLC3

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

32,99 € exc BTW
39,92 € inc BTW

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 5 m
450FBLCLC5

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 5 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW

3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC3

3 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

21,99 € exc BTW
26,61 € inc BTW

Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-ST)
FIBLCST3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/ST

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
SMFIBLCSC7

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

32,99 € exc BTW
39,92 € inc BTW

1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
SMFIBLCSC1

1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

19,99 € exc BTW
24,19 € inc BTW

Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-LC)
FIBLCLC1

Optische glasvezelkabel - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/LC - 1m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW

Pagina: 1 3 4 ... 5 | Toon alles