StarTech.com

1m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

Productcode: A50FBLCLC1

  • 2 LC MM mannelijke connectors
  • Met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF)
  • OM3 (50/125) 2000 MHz multimode glasvezel
Bekijk meer
  • Compatibel met 850 nm VCSEL-bron
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
  • Aangegoten connectors
16,99 € EUR exc BTW
20,56 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 50/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM3
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Kabelspecificatie 10Gbps / 40Gbps / 100Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 100 Gbps
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Diameter 3mm
Gewicht product 15 g [0.5 oz]
Kabellengte 1 m [3.3 ft]
Kleur Aqua
Lengte product 1 m [3.3 ft]
Verpakkingsinformatie
Package Height 14 mm [0.6 in]
Package Length 22 cm [8.7 in]
Package Width 20 cm [7.9 in]
Verzendgewicht (verpakt) 24 g [0.8 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Certificaties

Verwante producten

2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
A50FBLCLC2
2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC

Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

15,99 € exc BTW
19,35 € inc BTW
5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC5
5 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

23,99 € exc BTW
29,03 € inc BTW
10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC
A50FBLCLC10
10 m 10 Gb Aqua multimode 50/125 duplex LSZH glasvezelpatchkabel LC - LC

Snelle, betrouwbare datatransmissie, veilig over high-end netwerkapparatuur

31,99 € exc BTW
38,71 € inc BTW