StarTech.com

15 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel

Aqua glasvezelkabel | 50/125 | 40GBase-SR4 | 100GBase-SR10 | LSZH

Productcode: 450FBLCLC15

  • Betrouwbare verbinding met SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken
  • Biedt hoge bandbreedte met behulp van met laser geoptimaliseerde multi-mode glasvezel (LOMMF)
  • Maakt eenvoudig verbinding met uw VCSEL en LED bronnen
Bekijk meer
  • Neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur
  • Voorzien van een Low-Smoke, Zero-Halogen vlamvertragende mantel voor een veilige verbinding
75,99 € EUR exc BTW
91,95 € EUR inc BTW
Op voorraad bij onze partners:
Waar te verkrijgen

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 50/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM4
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Kabelspecificatie 10Gbps / 40Gbps / 100Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 100 Gbps
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 0 mm [0 in]
Gewicht product 195 g [6.9 oz]
Hoogte product 0 mm [0 in]
Kabellengte 15 m [49.2 ft]
Kleur Aqua
Lengte product 15 m [49.2 ft]
Verpakkingsinformatie
Package Height 32 mm [1.3 in]
Package Length 20 cm [7.9 in]
Package Width 22 cm [8.7 in]
Verzendgewicht (verpakt) 205 g [7.2 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 15 m glasvezelkabel

Certificaties

Verwante producten

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
450FBLCLC1
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

23,99 € exc BTW
29,03 € inc BTW
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m
450FBLCLC2
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

25,99 € exc BTW
31,45 € inc BTW
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
450FBLCLC3
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

31,99 € exc BTW
38,71 € inc BTW
7 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel
450FBLCLC7
7 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel

Aqua glasvezelkabel | 50/125 | 40GBase-SR4 | 100GBase-SR10 | LSZH

46,99 € exc BTW
56,86 € inc BTW
10 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel
450FBLCLC10
10 m OM4 LC naar LC Multimode Duplex optische glasvezel netwerkkabel

Aqua glasvezelkabel | 50/125 | 40GBase-SR4 | 100GBase-SR10 | LSZH

57,99 € exc BTW
70,17 € inc BTW