StarTech.com

1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: FIBLCSC1

  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
  • Immuun voor elektrische interferentie
13,99 € EUR exc BTW
16,93 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 62.5/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM1
Glasvezeltype Multi-Mode
Kabelspecificatie 1Gbps / 10Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbit/s
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel SC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 26 g [0.9 oz]
Kabellengte 1 m [3.3 ft]
Kleur Oranje
Lengte product 1 m [3.3 ft]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 35 g [1.2 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Certificaties