StarTech.com

1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/ST

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: FIBLCST1

  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
  • Immuun voor elektrische interferentie
12,99 € EUR exc BTW
15,72 € EUR inc BTW

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 62.5/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM1
Glasvezeltype Multi-Mode
Kabelspecificatie 1Gbps / 10Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 10 Gbit/s
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel ST duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 27 g [1 oz]
Kabellengte 1 m [3.3 ft]
Kleur Oranje
Lengte product 1 m [3.3 ft]
Verpakkingsinformatie
Package Height 20 mm [0.8 in]
Package Length 22 cm [8.7 in]
Package Width 20 cm [7.9 in]
Verzendgewicht (verpakt) 36 g [1.3 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST

Certificaties