Home Kabels Netwerkkabels / netwerkadapters Glasvezelkabel en -adapters

Glasvezelkabel en -adapters

Wij bieden een uitgebreid assortiment glasvezelkabels en -adapters voor betrouwbare glasvezel-netwerkverbindingen.
31 tot 40 van totaal 50 Resultaten
Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m
SMFIBLCLC1
Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

19,99 € exc BTW
24,19 € inc BTW
3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
50FIBLCSC3
3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW
10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC
50FIBLCLC10
10m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

22,99 € exc BTW
27,82 € inc BTW
30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC
50FIBLCLC30
30m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

42,99 € exc BTW
52,02 € inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-LC)
FIBLCLC1
Optische glasvezelkabel - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/LC - 1m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW
7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC7
7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW
Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m
50FIBLCLC1
Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC3
3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW
15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC
50FIBLCLC15
15m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

27,99 € exc BTW
33,87 € inc BTW
4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC
SMFIBLCSC4
4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

30,99 € exc BTW
37,50 € inc BTW