Home Kabels Netwerkkabels / netwerkadapters Glasvezelkabel en -adapters

Glasvezelkabel en -adapters

Wij bieden een uitgebreid assortiment glasvezelkabels en -adapters voor betrouwbare glasvezel-netwerkverbindingen.
1 tot 10 van totaal 45 Resultaten
Multimode Duplex Fiber Cable (ST-SC)
FIBSTSC2
2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

12,99 € exc BTW
15,72 € inc BTW
1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
50FIBLCSC1
1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

12,99 € exc BTW
15,72 € inc BTW
Optische glasvezel kabel - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - ST/ST - 1 m
A50FBSTST1
Optische glasvezel kabel - 10 Gb Aqua - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - ST/ST - 1 m

Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

12,99 € exc BTW
15,72 € inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-ST)
FIBLCST1
1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/ST

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

12,99 € exc BTW
15,72 € inc BTW
2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
A50FBLCSC2
2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC

Zorg voor snelle, betrouwbare en veilige gegevensoverdracht via hoogwaardige netwerkapparatuur

12,99 € exc BTW
15,72 € inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC1
1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW
Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m
50FIBLCLC1
Optische glasvezel kabel netwerkkabel - Multimode Duplex 50/125 - LSZH- LC/LC 1m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW
2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC
50FIBLCSC2
2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-ST)
FIBLCST2
2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/ST

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW
Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC2
2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

13,99 € exc BTW
16,93 € inc BTW