StarTech.com

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Productcode: SMFIBLCLC10

  • 2 LC SM mannelijke connectors
  • OS1 (9/125)
  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel
Bekijk meer
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen
  • Aangegoten connectors
33,99 € EUR exc BTW
41,13 € EUR inc BTW

Overzicht

De SMFIBLCLC10 10 m lange LC naar LC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand – een ideale oplossing voor industriële omgevingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Elke duplex 9/125 (OS1) single-mode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

StarTech.com Voordeel

  • Geschikt voor installatie met beperkende bouwverordeningen, met LSZH-classificatie
  • Gegarandeerde betrouwbaarheid

Toepassingen

Bestemd voor gigabit Ethernet- en Fiber Channel-applicaties

Ideale oplossing voor data-applicaties met hoge overdrachtsnelheden

Breedbandsystemen

Telecommunicatie / datacommunicatie

Glasvezelverbindingen in patchpanelen, hubs, switches, routers

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 9/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OS1
Glasvezeltype Single-Mode
Kabelspecificatie 10Gbps / 40Gbps / 100Gbps
Maximale overdrachtsnelheid 100 Gbps
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 0% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 140 g [4.9 oz]
Kabellengte 10 m [32.8 ft]
Kleur Geel
Lengte product 10 m [32.8 ft]
Verpakkingsinformatie
Verpakkingsaantal 1
Verzendgewicht (verpakt) 149 g [5.3 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Certificaties

Verwante producten

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m
SMFIBLCLC1
Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

19,99 € exc BTW
24,19 € inc BTW
4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC4
4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

30,99 € exc BTW
37,50 € inc BTW
7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC7
7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW