Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Productcode: SMFIBLCLC7

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Eigenschappen
  • 2 LC SM mannelijke connectors

  • OS1 (9/125)

  • LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) kabelmantel

Meer functies . . .
  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen

  • Aangegoten connectors

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

CPNL BUYDNL BECHNL ISTNL ACENL
INGNL
Beschikbaar in
36,99 € EUR exc BTW
44,76 € inc BTW

ID: SMFIBLCLC7

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

De SMFIBLCLC7 7 m lange LC naar LC single-mode duplex glasvezelkabel is gemaakt van 9/125 micron glasvezel voor high-speed datatransmissie met hoge bandbreedte via gigabit Ethernet- en Fiber Channel-netwerken, met ondersteuning van duplex single-mode-applicaties.

Deze LC-LC patchkabel is voorzien van een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand – een ideale oplossing voor industriële omgevingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Elke duplex 9/125 (OS1) single-mode glasvezelpatchkabel is individueel getest en valt altijd binnen de acceptabele optische insteekverliesgrenzen voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid. Verder wordt de kabel gedekt door onze levenslange garantie.

StarTech.com Voordeel
  • Geschikt voor installatie met beperkende bouwverordeningen, met LSZH-classificatie
  • Gegarandeerde betrouwbaarheid
Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Bestemd voor gigabit Ethernet- en Fiber Channel-applicaties
  • Ideale oplossing voor data-applicaties met hoge overdrachtsnelheden
  • Breedbandsystemen
  • Telecommunicatie / datacommunicatie
  • Glasvezelverbindingen in patchpanelen, hubs, switches, routers
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 9/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OS1
Glasvezeltype Single-Mode
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 94 g [3.3 oz]
Kabellengte 7 m [23 ft]
Kleur Geel
Lengte product 7 m [23 ft]
Verpakkingsinformatie
Verpakkingsaantal 1
Verzendgewicht (verpakt) 103 g [3.6 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 7 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
Certificaties
Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m
SMFIBLCLC1

Optische glasvezelkabel - Single-mode duplex 9/125 - LSZH - LC-LC - 1 m

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

19,99 € exc BTW
24,19 € inc BTW

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC4

4 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

30,99 € exc BTW
37,50 € inc BTW

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC
SMFIBLCLC10

10 m single-mode duplex glasvezelpatchkabel LC-LC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

33,99 € exc BTW
41,13 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.