Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m

Productcode: 450FBLCLC2

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

Eigenschappen
  • OM4 (50/125) 3500 MHz multimode glasvezel

  • Neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur

  • Met laser geoptimaliseerde multimode glasvezel (LOMMF)

Meer functies . . .
  • Compatibel met 850 nm VCSEL-bron

  • Optische demping voldoet aan of overtreft de industrienormen

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

ISTNL
INGNL TEDANL
Beschikbaar in
28,99 € EUR exc BTW
35,08 € inc BTW

ID: 450FBLCLC2

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Met deze glasvezelkabel kunt u 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken verbinden. De OM4-kabel ondersteunt Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) en LED-lichtbronnen en is neerwaarts compatibel met uw bestaande 50/125 apparatuur.

Deze Aqua OM4 duplex multi-mode glasvezel is omgeven door een LSZH (Low-Smoke, Zero-Halogen) brandvertragende mantel om rook, toxiciteit en corrosie tot een minimum te beperken bij blootstelling aan sterke warmtebronnen, in het geval van brand. Daardoor is deze kabel bij uitstek geschikt voor industriële toepassingen, centrale kantoren en scholen alsmede in woningen waarbij moet worden voldaan aan bouwverordeningen.

Elke OM4-glasvezelkabel is individueel getest en gecertificeerd en valt binnen de acceptabel optisch insertieverlies voor gegarandeerde compatibiliteit en 100% betrouwbaarheid.

De 450FBLCLC2 wordt gedekt door een levenslange garantie van StarTech.com.

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Toepassingen
  • Bestemd voor 40/100 gigabit Ethernet- en Fiber Channel-applicaties
  • Ondersteunt VCSEL laser en LED-lichtbronnen
Productnummers
Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Brandbestendigheid LSZH-rating (weinig rook, geen halogeen)
Glasvezelformaat 50/125
Prestaties
Glasvezelclassificatie OM4
Glasvezeltype Multi-Mode
Golflengte 850nm
Connector(en)
Connector A 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Connector B 1 - Glasvezel LC duplex Mannelijk
Fysieke eigenschappen
Gewicht product 34 g [1.2 oz]
Kabellengte 2 m [6.6 ft]
Kleur Aqua
Lengte product 2 m [6.6 ft]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 42 g [1.5 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - LC glasvezelkabel
Certificaties
Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m
450FBLCLC1

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

24,99 € exc BTW
30,24 € inc BTW

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m
450FBLCLC3

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

32,99 € exc BTW
39,92 € inc BTW

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 5 m
450FBLCLC5

Aqua OM4 Duplex multimode glasvezel kabel - 100 Gb - 50/125 - LSZH - LC/LC - 5 m

Verbindt 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ en QSFP+ transceivers in 40 en 100 gigabit netwerken

36,99 € exc BTW
44,76 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.