Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

Blader door Producten...

Nieuw

Weergave 1 tot 10 van totaal 114 Resultaten

Sorteer: Nieuwste | Prijs | Alfabetisch
Pagina: 1 3 4 5 ... 12
Nieuw
USB-C naar VGA video adapter met USB Power Delivery - 1920 x 1200 - wit
CDP2VGAUCPW

USB-C naar VGA video adapter met USB Power Delivery - 1920 x 1200 - wit

Sluit uw USB Type-C™ laptop aan op een VGA-scherm, en laad uw laptop met een USB-C laadkabel

€ 62,99 exc BTW
€ 76,22 inc BTW

Nieuw
1-Poorts USB 2.0 over -Cat5 of -Cat6 extender kit - 50 m
USB2001EXTV

1-Poorts USB 2.0 over -Cat5 of -Cat6 extender kit - 50 m

Sluit een USB 2.0 apparaat aan op uw computer over grote afstanden, met deze 1-poorts USB extender

€ 179,99 exc BTW
€ 217,79 inc BTW

Nieuw
USB-C naar Gigabit netwerk adapter met Power Delivery 2.0 opladen
US1GC30PD

USB-C naar Gigabit netwerk adapter met Power Delivery 2.0 opladen

Maak verbinding met een GbE-netwerk via de USB-C poort van uw laptop, en laad op terwijl u werkt met Power Delivery

€ 65,99 exc BTW
€ 79,85 inc BTW

Nieuw
USB-C Hub - 4-poorts USB 3.0 - USB-C naar 4x USB-A - bus gevoed - wit
HB30C4ABW

USB-C Hub - 4-poorts USB 3.0 - USB-C naar 4x USB-A - bus gevoed - wit

Verander de USB Type-C poort van uw laptop in vier USB Type-A poorten (5 Gbps) met deze hub met busvoeding

€ 44,99 exc BTW
€ 54,44 inc BTW

Nieuw
USB-C Multiport laptop adapter - Power Delivery - 4K HDMI - GbE - USB 3.0 - zilver & wit
DKT30CHPDW

USB-C Multiport laptop adapter - Power Delivery - 4K HDMI - GbE - USB 3.0 - zilver & wit

Voed en laad uw laptop op via USB Type-C (5 Gbps), en creëer een werkstation vrijwel overal waar u heen gaat, door toevoeging van 4K video, GbE en twee USB 3.0 poorten

€ 123,99 exc BTW
€ 150,03 inc BTW

Nieuw
Wireless (WiGig) of USB-C dual-monitor docking station voor laptops - Power Delivery
DKWG30DPHPDU

Wireless (WiGig) of USB-C dual-monitor docking station voor laptops - Power Delivery

Creëer een volwaardig werkstation met draadloos docken (WiGig), of voed en sluit uw laptop aan via USB Type-C (5 Gbps)

€ 419,99 exc BTW
€ 508,19 inc BTW

Nieuw
Dubbele sleuf schijfbehuizing voor M.2 NGFF SATA SSDs - USB 3.1 (10Gbps) - RAID
SM22BU31C3R

Dubbele sleuf schijfbehuizing voor M.2 NGFF SATA SSDs - USB 3.1 (10Gbps) - RAID

Verander twee M.2 NGFF SATA-schijven in ultrasnelle, draagbare opslag met RAID voor verhoogde prestatie of redundantie

€ 80,99 exc BTW
€ 98,00 inc BTW

Nieuw
Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km
GLCZXSMRGDST

Gigabit glasvezel 1000Base-ZX SFP ontvanger module - Cisco GLC-ZX-SM-RGD compatibel - SM LC - 70 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 308,99 exc BTW
€ 373,88 inc BTW

Nieuw
Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - HP JD089B compatibel - 100m
JD089BST

Gigabit RJ45 koper SFP ontvanger module - HP JD089B compatibel - 100m

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe met deze SFP-module

€ 90,99 exc BTW
€ 110,10 inc BTW

Nieuw
Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km
JD119BST

Gigabit glasvezel 1000Base-LX SFP ontvanger module - HP JD119B compatibel - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige gigabit Ethernet-verbindingen toe over single-mode glasvezel met deze SFP-module

€ 96,99 exc BTW
€ 117,36 inc BTW

Pagina: 1 3 4 5 ... 12