StarTech.com SFP transceiver module - enkele modus connector - stroomopwaarts - Extreme Networks 10057 compatibel (10057-ST)

1 Gbps | enkele modus | LC | 10 km | levenslange garantie

Productcode: 10057H-ST

  • Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Extreme Networks 10057H
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
  • Te combineren met 10057-ST
Uw prijs
€55,99 EUR excl. VAT
€67,75 EUR incl. VAT

De 10057-ST is een Extreme Networks 10057 compatibel glasvezel SFP transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Extreme Networks® switches en routers.Dit product levert betrouwbare 1 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 1000Base-BX conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km.

Technische specificaties:

  • Golflengte: 1310nmTx/1490nmRx
  • Maximale data overdrachtssnelheid: 1 Gbps
  • Type: enkele modus
  • Verbindingstype: LC connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 10 km
  • MTBF: 286,217,327 uren
  • Stroomverbruik: < 1,3 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Extreme Networks 10057

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 4633967
  • UPC 065030885225

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Connector(en) 1 - Connector A Fiber Optic LC Simplex
Fysieke eigenschappen Hoogte product 12.5 mm [0.5 in]
Lengte product 13.7 mm [0.5 in]
Gewicht product 20 g [0.7 oz]
Breedte product 56.6 mm [2.2 in]
Hardware Compatible Brand Extreme Networks
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-BX
Prestaties Vermogensopname < 1.3W
DDM Ja
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 286,217,327 hours
Max. overdrachtsafstand 10 km (6.2 mi)
Golflengte 1310nmTx/1490nmRx
Glasvezeltype Single-Mode
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Glasvezelmodus Full-Duplex
Verpakkingsinformatie Package Height 31 mm [1.2 in]
Package Length 11.5 cm [4.5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 50 g [1.8 oz]
Package Width 90 mm [3.5 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd SFP-transceiver

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

  • RoHS
    • Taal: English
  • WEEE
    • Taal: English

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven