10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 20 km via een enkele SC-glasvezelkabel

Productcode: ET90110WDM2

  • WDM-technologie (Wave Division Multiplexing) maakt full-duplex bidirectionele communicatie mogelijk via een enkele glasvezel
  • Set wordt geleverd als complete oplossing inclusief lokale en externe glasvezelmodule
  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing
Uw prijs
€489,99 EUR excl. VAT
€592,89 EUR incl. VAT

Met de ET90110WDM2 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC (20km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 20 km verlengen.

De converter biedt Wavelength Division Multiplexing (WDM), wat bidirectionele communicatie mogelijk maakt via een enkele glasvezel en zo de capaciteit van uw bestaande glasvezelinfrastructuur verdubbelt zonder nieuwe bekabeling te hoeven aanleggen.

De Ethernet naar WDM Glasvezelset bevat beide eindpunten (twee onderling uitwisselbare modules) - een eenvoudige oplossing voor het verbinden van 10/100Base-T netwerken met externe locaties via single-mode SC-glasvezel. De Ethernet naar Glasvezel Converter beschikt ook over een duurzaam volledig stalen behuizing en kan eenvoudige via plug-and-play worden geïnstalleerd, waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of een of beide modules kunnen worden geïnstalleerd in een 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

Toepassingen

  • Zorgt voor connectiviteit met een gebruiker of netwerksegment dat zich in een afgelegen gedeelte van een groot complex of in een heel ander gebouw bevindt
  • Geschikt voor omgevingen zoals overheidsinstellingen, waar bedreigingen van de veiligheid (netwerk aftappen e.d.) moeten worden voorkomen
  • Verbind verkeerscontrole of bewakingssystemen over uiterst lange afstanden met het hoofdkantoor
  • Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties
  • Zet 10/100Base-T Ethernet om naar 100Base-FX optische signalen (en weer terug - inclusief beide eindpunten) via multimode glasvezelkabel

Het voordeel van StarTech.com

  • Wavelength Division Multiplexing (WDM) halveert de bekabelingskosten of verdubbelt de snelheid / capaciteit van het bestaande netwerk
  • Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
  • Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 2061163
  • UPC 065030846271

Specificaties

Warranty Information Warranty 2 Years
Connector(en) 1 - Connectoren lokale eenheid Glasvezel SC duplex
RJ-45
1 - Aansluitingen externe eenheid RJ-45
Glasvezel SC duplex
Fysieke eigenschappen Kleur Zwart
Type behuizing Staal
Lengte product 16 cm [6,3 in]
Breedte product 88 mm [3,5 in]
Hoogte product 25 mm [1,0 in]
Gewicht product 1,2 kg [2,7 lb]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Hardware PoE Nee
WDM Ja
Industriestandaarden IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-FX
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 200 Mbit/s (full-duplex-modus)
Max. overdrachtsafstand 20 km (12.4 mi)
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Golflengte 1550nm
Auto MDIX Ja
Verpakkingsinformatie Package Height 10,1 cm [4,0 in]
Package Length 27,9 cm [11,0 in]
Package Width 21,1 cm [8,3 in]
Verzendgewicht (verpakt) 1,4 kg [3,0 lb]
Voeding Inclusief voedingsadapter Inclusief 2 wisselstroomadapters
Ingangsspanning 100 - 240 AC
Ingangsstroom 0.36A
Uitgangsspanning 12V DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Vermogensopname 19.2
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd Lokale glasvezelmodule
Externe glasvezelmodule
2 - Meegeleverd Universele voedingsadapters (US/EU/GB/AU)
1 - Meegeleverd Aardingsschroef
Handleiding

Accessoires

ETCHS2U

20-slot 2U rackmonteerbare behuizing voor ET Serie 2 glasvezel converter

Voeg een onbeheerde, 20-slot behuizing voor een glasvezelconverter toe aan uw serverrack of serverkast

Uw prijs
€1.012,99 EUR excl. VAT
€1.225,72 EUR incl. VAT
C6PATCH10BL

3m Cat 6 gegoten RJ45 UTP Gigabit netwerkkabel - Cat6 patchkabel blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

Uw prijs
€4,99 EUR excl. VAT
€6,04 EUR incl. VAT
C6PATCH15BL

4,5m Cat 6 gegoten RJ45 UTP Gigabit netwerkkabel - Cat6 patchkabel blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

Uw prijs
€5,99 EUR excl. VAT
€7,25 EUR incl. VAT
SVA12M2NEUA

DC power adapter - 12V, 2A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

Uw prijs
€24,99 EUR excl. VAT
€30,24 EUR incl. VAT
SVA12M5NA

DC power adapter - 12V, 5A - voedingsadapter

Vervang uw zoekgeraakte of defecte voedingsadapter

Uw prijs
€62,99 EUR excl. VAT
€76,22 EUR incl. VAT

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Handleiding:

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

Note: Terms like 1000BASE-LX, 100BASE, 1000BASE, and 10GBASE refer to how fast the data can transfer, with 100BASE being 100Mb/s, 1000BASE being 1000Mb/s or 1GB/s, and 10GBASE being 10Gb/s. FX, SX, LX, and SR refer to different fiber standards and use different wavelengths (among other things).

Fiber media converters come in different types for different applications. You need to consider the specifications for both network devices before you can select the correct fiber media converters.

A fiber media converter can be used to simply convert fiber to copper (for example, 100BASE-FX to 100BASE-TX), convert copper to fiber, or it can be used to extend a copper network over fiber optic cabling. If you use an application that uses fiber media converters, the copper and fiber industry standards must match.

The following is an example of a working fiber to copper setup:

  • A network switch that has an LC fiber output using 1000BASE-LX is connected to an LC fiber cable that patches into the ET1000S40LC2, which is compatible with 1000BASE-LX/SX. The connected copper device is 1000BASE-T.

If the copper device in the above setup is 10/100 (100BASE-T), no copper link would be detected.

Note: Some media converters do not auto-negotiate copper or fiber standards, which limits the device to 10/100 or gigabit operation. For more information, check the specifications of the media converter.

When you use the fiber media converter in a network extender setup, it works best if you use the same media converter on either end. As long as the fiber standards match, you can use different connectors and the fiber network will be created between the units.

The following are some examples of available fiber connector types:

  • LC
  • SC
  • ST
  • Open SFP

The Open SFP units (referred to as Open on the Fiber Media Converter Drilldown) can use any mini-GBIC or SFP compatible fiber transceiver. The ET LC fiber media converters include LC SFPs, which makes the unit an open SFP, if required.

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

  • RoHS
    • Taal: English
  • WEEE
    • Taal: English

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven