10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

Productcode: IES101002SFP

  • 8x RJ45-poorten + 2 glasvezel SFP-sleuven, samengevoegd tot een handige gigabit-netwerkswitch
  • Voldoet aan de meeste SFP-modules, voor brede compatibiliteit en flexibiliteit
  • Layer 2-beheerfuncties, voor betere netwerkcontrole, efficiëntie en stabiliteit
Uw prijs
€243,99 EUR excl. VAT
€295,23 EUR incl. VAT

De IES101002SFP 10-poorts Ethernet-switch zorgt voor flexibiliteit van en controle over uw netwerk door u in staat te stellen een combinatie van RJ45- en glasvezel Ethernet-apparaten aan te sluiten. Bovendien kunt u met Layer 2-beheerfuncties uw instellingen aanpassen om optimale netwerkprestaties te bereiken, wat een betere efficiëntie en betrouwbaarheid oplevert dan typische Layer 1- en niet-beheerde netwerkswitches.

Deze veelzijdige switch past zich aan uw netwerkglasvezelaansluiting en afstandsbehoeften aan om een flexibele configuratie mogelijk te maken via 2 open SFP-sleuven, en u kunt indien nodig zelf een kiezen. Bovendien kunt u glasvezelapparaten en -kabels in uw netwerkinfrastructuur integreren wat problemen met bandbreedte, latentie en elektronische interferentie kan helpen voorkomen.

Om het ongemak en extra kosten te vermijden van verschillende en extra switchtypes, biedt deze slimme switch ook 8 RJ45 Ethernet-poorten zodat u beschikt over twee effectieve interfaces voor het aansluiten van zowel glasvezel- als koperaansluitingen op één enkel netwerkapparaat.

De schaalbare switch biedt Layer 2-beheerfuncties waardoor u pakketverkeer op een druk netwerk onder controle kunt houden, wat op zijn beurt meer efficiëntie en stabiliteit biedt voor toepassingen over het netwerk. Voor nog meer flexibiliteit en controle beschikt de IES101002SFP over essentiële functies zoals ondersteuning voor jumbo frames, linkaggregatie, VLAN-tagging, en op het web of console gebaseerde opdrachtlijnen, evenals installatiesteunen voor rackmontage.

Deze betrouwbare metalen switch wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

  • Sluit zowel koper- en glasvezel Ethernet-apparaten aan op één enkele switch
  • Sluit een glasvezelapparaat aan op een koperen apparaat en gebruik de SFP-poorten om meerdere switches met behulp van een daisy chain aan elkaar te koppelen
  • Gebruik glasvezelkabels om uw netwerk aan te sluiten op afstand, met langere afstanden dan mogelijk is met koperkabels
  • Glasvezelaansluitingen zijn ideaal voor beveiligde set-ups omdat ze minder elektronische interferentie veroorzaken in complexe netwerkinfrastructuren
  • Installeer in een serverrack of -kast in een netwerkruimte of testlaboratoriumomgeving
  • Breid het aantal poorten op uw bestaande netwerk eenvoudig uit, perfect voor kleine of middelgrote bedrijfsomgevingen

Het voordeel van StarTech.com

  • Geavanceerde netwerkflexibiliteit, met ondersteuning voor koper- en glasvezelaansluitingen, evenals layer 2-beheerfuncties
  • Past zich aan uw netwerkconfiguratie aan door middel van de door u gewenste SFP-glasvezeltransceivermodule, via twee open SFP-sleuven
  • Aanpasbare installatieopties perfect voor server- en netwerkruimtes door middel van de bijgeleverde rack-montagesteunen

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 2940414
  • UPC 065030858236

Compatibility

Specificaties

Warranty Information Warranty 2 Years
Auto-Negotiation Ja
Connector(en) Type connector(en) 8 - RJ-45
2 - SFP-sleuf
1 - RJ-45 console
Fysieke eigenschappen Kleur Zwart
Type behuizing Staal
Lengte product 26,3 cm [10,4 in]
Breedte product 160 mm [6,3 in]
Hoogte product 4,4 cm [1,7 in]
Gewicht product 1070 g [37,7 oz]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur 0°C to 40°C (32°F to 104°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 90°C (-4°F to 194°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Hardware Poorten 10
Interface RJ45 (gigabit Ethernet)
Glasvezel Ethernet
Industriestandaarden IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.1q VLAN Tagging, IEEE 802.1p QoS, IEEE 802.1x Port-Based Network Access Control, IEEE802.3ad Link Aggregation, IEEE 802.1d Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
Indicatoren LED-indicatoren 10 - Koppeling/Activiteit
1 - Power
1 - Systeem
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 2000 Mbps (2 Gbps) - full-duplex
Buffergrootte 4 MB
Flow-control Half-duplex tegendruk en IEEE802.3x full-duplex
Compatibele netwerken 10/100/1000 Mbps
Auto MDIX Ja
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 9.6K max.
Switching-architectuur Store-and-Forward
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3ad Port Trunk with LACP, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p Class of Service, RFC 3810 MLD version 2, RFC 792 ICMP, RFC 2068 HTTP, RFC 1112 IGMP version 1, RFC 2236 IGMP version 2, RFC 3376 IGMP version 3, RFC 2710 MLD version 1, IEEE 802.1Q VLAN Tagging, IEEE 802.1x Port Authentication Network Control, bIEEE 802.1ab LLDP, RFC 768 UDP, RFC 793 TFTP, RFC 791 IP
Software Besturingssystemen OS Independent; No additional drivers or software required
Speciale opmerkingen / vereisten Notitie Overdrachtsnelheden en afstanden zijn afhankelijk van de gebruikt SFP (apart verkrijgbaar)
Verpakkingsinformatie Package Length 46,5 cm [18,3 in]
Package Width 20,9 cm [8,2 in]
Package Height 67 mm [2,6 in]
Verzendgewicht (verpakt) 2,2 kg [4,9 lb]
Voeding Inclusief voedingsadapter Inclusief wisselstroomadapter
Ingangsspanning 90 ~ 260 AC
Ingangsstroom 1.0 A
Vermogensopname 14
Wat wordt er meegeleverd Meegeleverd 1 - 10-poorts gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven
2 - Montagesteunen (1 set)
3 - Netsnoeren (VS/GB/EU)
1 - CD met instructiehandleiding
1 - Verkorte handleiding

Accessoires

SFPGLCLHSMST

Cisco GLC-LH-SM compatibel SFP Transceiver module - 1000BASE-LX/LH

1000 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Uw prijs
€73,99 EUR excl. VAT
€89,53 EUR incl. VAT
SFPGLCSXMMST

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC - 550 m (Mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Uw prijs
€66,99 EUR excl. VAT
€81,06 EUR incl. VAT
SFPGESST

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule MM LC met DDM - 550 m (mini-GBIC)

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Uw prijs
€62,99 EUR excl. VAT
€76,22 EUR incl. VAT
SFPG1320C

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

Uw prijs
€76,99 EUR excl. VAT
€93,16 EUR incl. VAT
DB9CONCABL6

1,8 m RJ45 naar DB9 Cisco consolebeheerrouterkabel - M/F

Voor het verbinden van de seriële poort van uw computer met de RJ45-consolepoort op uw Cisco-router

Uw prijs
€19,99 EUR excl. VAT
€24,19 EUR incl. VAT
NETRS232

1-poort seriële naar IP Ethernet apparaatserver - RS232 - Op DIN-rails monteerbaar

Een voordelige manier voor het aansluiten, configureren en beheren van een extern RS-232 serieel apparaat over een IP-netwerk

Uw prijs
€126,99 EUR excl. VAT
€153,66 EUR incl. VAT
N6PATCH100BK

Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectors - 30,4 m - zwart

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

Uw prijs
€29,99 EUR excl. VAT
€36,29 EUR incl. VAT
Uw prijs
€8,99 EUR excl.
€8,99 EUR incl.
Uw prijs
€4,99 EUR excl.
€4,99 EUR incl.

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Troubleshooting

  1. Make sure that the IES101002SFP is on the same network as your computer.
  2. In an Internet browser, enter the IP address of the unit. The default IP address is 192.168.2.1.
  3. In the user name field, enter the user name. The default user name is admin.

This device's default static IP address is 192.168.2.1.

To perform a factory reset, hold down the Reset button for 10 to 15 seconds. This will cause the system to reboot and reset all settings. The System LED will go out briefly and then start flashing once the reset has occurred.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven