Industrial 8 Port Gigabit PoE+ Switch met 2 SFP MSA Slots - 30W - Robuuste GbE L2 Managed Switch - Rugged High Power Gigabit Ethernet Netwerk Switch IP-30/-40C tot +75C

Voeg tot 10 verschillende GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 (PoE+) en 2 glasvezelverbindingen, met intelligent Layer 2 management

Productcode: IES101GP2SFW

  • POWER OVER ETHERNET: Industriële 8-poorts gigabit PoE+ switch met 2 SFP poorten; 30 W per 4 PoE poorten voor IEEE 802.3af en IEEE 802.3at voor camera's, sensoren etc. met Cat5e of hogere kabel; totaal vermogen 120 W
  • PLAT DESIGN: Compacte behuizing biedt toegang aan de voorkant, eenvoudige installatie en oplossen van problemen; kan op een DIN-rail of aan de wand worden gemonteerd; inclusief alle bevestigingsmaterialen
  • Robuust IP30 industrieel design met metalen behuizing en breder temperatuurbereik (-40 ° tot +75 °C)
Uw prijs
€626,99 EUR excl. VAT
€758,66 EUR incl. VAT

U kunt uw netwerk eenvoudig bedienen of schaleren met deze gigabit Ethernet switch, door toevoeging van acht koperen gigabit Ethernet (PoE+) poorten en twee SFP-glasvezelsleuven. Deze IP30 industriële netwerk switch biedt intelligent Layer 2 management. Door het robuuste, compacte design en wandmontageoptie met fronttoegang is deze switch ideaal voor veeleisende toepassingen, zelfs op plaatsen met beperkte ruimte.

Breid uw netwerk uit

Deze veelzijdige switch past zich aan uw netwerkbehoeften aan door toevoeging van twee open SFP-sleuven en acht RJ45 Ethernet-poorten (PoE+), die zowel glasvezel- als koperverbindingen in één netwerk switch combineren.  De MSA conforme SFP-poorten zijn compatibel met 100/1000 Mbps netwerken. Met de netwerk switch kunt u tot acht RJ45 PoE+ apparaten aansluiten, zodat verschillende gebruikers bestanden en apparaten, zoals printers en scanners, via een LAN-verbinding kunnen delen.

Ondersteunt PoE+ voor flexibel gebruik

Dubbele voedingsingang (klemmenblok en gelijkstroomstekker) biedt flexibele voedingsopties. De switch geeft u de vrijheid om uw apparatuur op plaatsen zonder stopcontacten neer te zetten, met ondersteuning van Power over Ethernet Plus. De netwerk switch biedt meer dan voldoende PoE-vermogen, met tot 30 W voor elke PoE-poort (200 W budget).

Aan de wand monteerbaar met fronttoegang

Monteer de compacte gigabit switch aan de wand voor gemakkelijke fronttoegang tot poorten en indicatielampjes. Hij is ideaal voor vele verschillende applicaties, inclusief op nauwe plaatsen met aanzienlijke elektromagnetische interferentie, zoals besturingskasten en -panelen. De netwerk switch kan ook in een DIN-rail worden gemonteerd.

Efficiënt Layer 2 management

De switch levert efficiënte en stabiele prestaties, met Layer 2 management mogelijkheden. Daarmee kunt u 'pakketverkeer' controleren op een druk netwerk, en uw aanpassen om optimale netwerkprestaties te bereiken, en daardoor betere efficiëntie en betrouwbaarheid.

Robuust IP30 industrieel design

Deze robuuste netwerk switch heeft een IP30 metalen behuizing en een uitgebreid bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot 75 °C, waardoor hij ideaal is voor vele verschillende omstandigheden. De stevige metalen behuizing biedt duurzaamheid, zelfs in ruwe industriële omgevingen.

Betrouwbare verbinding voor naadloze netwerkprestatie

Met ondersteuning van 10/100/1000 Mbps overdrachtsnelheden, ondersteunt deze beheerde switch full/half-duplex auto-negotiation, jumbo frames en automatische MDI/MDIX-besturing. Daardoor kunt u uw netwerkapparaten snel en gemakkelijk aansluiten, met weinig of helemaal geen configuratie.

De IES101GP2SFW wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

  • Installeer in een server rack of -kast op een comfortabele plaats
  • Een ideale oplossing voor vele netwerkapplicaties inclusief IP-bewaking, draadloos LAN, netwerkautomatisering in gebouwen/woningen en Internet of Things (IoT)
  • Voeg kleine werkgroepen toe om uw bestaande netwerk in een bedrijf of thuiskantoor uit te breiden
  • Werkt goed in industriële ruimtes zonder klimaatcontrole, zoals magazijnen

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 3663077
  • Tech Data - Netherlands 4631398
  • UPC 065030871198

Specificaties

Warranty Information Warranty 2 Years
Connector(en) 8 - Type connector(en) RJ-45 (PoE+)
2 - Type connector(en) SFP-sleuf
1 - Type connector(en) Aansluitblok (3 draden)
Fysieke eigenschappen Kleur Zwart
Type behuizing Staal
Lengte product 13,4 cm [5,3 in]
Breedte product 17,8 cm [7,0 in]
Hoogte product 25 mm [1,0 in]
Gewicht product 618 g [21,8 oz]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur -40°C to 75°C (-40°F to 167°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 90°C (-40°F to 194°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. vochtigheid (niet-condenserend)
Hardware Poorten 10
Interface RJ45 (gigabit Ethernet)
Glasvezel Ethernet
Industriestandaarden IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3ab 1000BASE-T
IEEE 802.3z 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.1q VLAN Tagging, IEEE 802.1p QoS, IEEE 802.1x Port-Based Network Access Control, IEEE802.3ad Link Aggregation, IEEE 802.1d Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol
Indicatoren 1 - LED-indicatoren Power
8 - LED-indicatoren PoE Actief (geel)
Koppeling/activiteit (groen)
2 - LED-indicatoren 100 Mbps koppeling/activiteit (geel)
1000 Mbps koppeling/activiteit (groen)
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 2 Gbps (full-duplex)
Maximale kabellengte 100 m [328,0 ft]
Buffergrootte 512 KB
Flow-control IEEE 802.3x pause frame voor full-duplex, back pressure voor half-duplex
Overspanningsbeveiliging 6kV ESD, 6kV EFT
Compatibele netwerken 10/100/1000 Mbps
Auto MDIX Ja
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 9K max.
Switching-architectuur Store-and-Forward
MTBF > 100.000 uur bij 25 °C
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3ad Port Trunk with LACP, IEEE 802.1D Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1w Rapid Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1s Multiple Spanning Tree Protocol, IEEE 802.1p Class of Service, RFC 3810 MLD version 2, RFC 792 ICMP, RFC 2068 HTTP, RFC 1112 IGMP version 1, RFC 2236 IGMP version 2, RFC 3376 IGMP version 3, RFC 2710 MLD version 1, IEEE 802.1Q VLAN Tagging, IEEE 802.1x Port Authentication Network Control, bIEEE 802.1ab LLDP, RFC 768 UDP, RFC 793 TFTP, RFC 791 IP
Speciale opmerkingen / vereisten Patents and Licenses The following patents are licensed for this product. This list might not be all inclusive.
• United States Patent No. 5,406,260 (expired)
• United States Patent No. 6,650,622
• United States Patent No. 7,457,250
• United States Patent No. 8,155,012
• United States Patent No. 8,902,760
• United States Patent No. 8,942,107
• United States Patent No. 9,019,838
• United States Patent No. 9,049,019
• United States Patent Application No. 14/695,456
• United States Patent Application No. 14/726,940
Notitie 8 poorten ondersteunen IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) en IEEE 802.3af Power over Ethernet (PoE)
Ondersteunt PoE Powered Device alive check, geplande voedingsrecycling en time-based PoE schedule
PoE-vermogen tot 30 W per PoE+ poort (200 W budget) en afstandsbediening van PoE-voeding
Een voedingsadapter wordt niet bij deze switch meegeleverd
Verpakkingsinformatie Verzendgewicht (verpakt) 932 g [32,9 oz]
Package Length 30 cm [11,8 in]
Package Width 17 cm [6,7 in]
Package Height 90 mm [3,5 in]
Voeding Inclusief voedingsadapter Aansluitblok
Ingangsspanning 48 ~ 56V DC
Ingangsstroom 1A minimum
Stekkertype M
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd Netwerk switch
klemmenblokconnector
4 - Meegeleverd schroefankers
schroeven
bevestigingspennen
borgpennen
onderlegringen
magneten
1 - Meegeleverd DIN-rail
3 - Meegeleverd DIN-railschroeven
8 - Meegeleverd RJ45 stofkappen
2 - Meegeleverd SFP stofkappen
1 - Meegeleverd Quick-start handleiding

Accessoires

GLCLHSMDST

Gigabit glasvezel SFP Transceiver module - Cisco GLC-LH-SMD compatibel - SM/MM LC - 10km / 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Single en Multi Mode Fiber | LC | 10 km | levenslange garantie

Uw prijs
€69,99 EUR excl. VAT
€84,69 EUR incl. VAT
SFPG1320C

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvanger module SM LC met DDM - 20 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

Uw prijs
€76,99 EUR excl. VAT
€93,16 EUR incl. VAT
J4858CST

Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - HP J4858C Compatibel - MM LC met DDM - 550m

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Uw prijs
€56,99 EUR excl. VAT
€68,96 EUR incl. VAT

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Troubleshooting

This device's default static IP address is 192.168.0.100.

  1. Make sure that the IES101GP2SFW is on the same network as your computer.
  2. In an Internet browser, enter the IP address of the unit. The default IP address is 192.168.0.100.
  3. In the user name field, enter the user name. The default user name is admin.
  4. In the password field, enter the password. The default password is admin.

Compliance and safety

Compliance letters

  • RoHS
    • Taal: English
  • WEEE
    • Taal: English

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven