Industrial Glasvezel naar Ethernet Media Converter - 1Gbps SFP to RJ45/ CAT6 Netwerk - Single Mode/Multi Mode Gigabit Fiber naar Koper - 12-56V DC - IP-30/ -40 tot +75C

Gigabit Media Converter | SFP naar RJ45 (Cat6) | MTBF: 500,000+hrs @ 50°C | 12V-56VDC

Productcode: IMC1GSFP

  • INDUSTRIËLE GLASVEZEL NAAR ETHERNET MEDIA CONVERTER Verlengt/converteert 1 Gbps fiber naar RJ45 koper | Bedrijfstemperatuur -40°C tot +75°C | 12-56 V DC ingang en dus geschikt voor solar en automotive
  • STARTECH.COM VOORDEEL: Al meer dan 30 jaar de eerste keuze van IT-professionals; deze converter heeft 2 jaar garantie van StarTech.com, inclusief gratis 24/5 meertalige technische ondersteuning
  • OPEN SFP-SLOT: Compatibel met elke standaard SFP voor multi-mode of single-mode glasvezelverbindingen | Eenvoudig te gebruiken in vele toepassingen met diverse afstanden en types glasvezelkabels
Uw prijs
€325,99 EUR excl. VAT
€394,45 EUR incl. VAT

Een industriële media converter die glasvezel in koper omzet aan een eindpunt van een netwerk.

Een flexibele oplossing die aan verschillende eisen voldoet

Deze media converter heeft een open SFP-slot voor elke standaard Gigabit SFP van een inkomende glasvezelaansluiting en kan eenvoudig worden gebruikt voor diverse toepassingen en soorten glasvezelkabels. Geschikt voor voeding via klemblok (hard-wired) of coaxiale connector met de klemblok naar barrel plug adapter waarmee de converter via een externe voeding (niet meegeleverd) van stroom kan worden voorzien. De converter kan worden gevoed met 12-56 V DC voor vele verschillende toepassingen zoals solar en automotive. De converter wordt geleverd inclusief de bevestigingsmaterialen voor montage op een DIN-rail of aan de wand.


Voor kritische toepassingen

Industriële kenmerken

  • IP30 behuizing
  • Bedrijfstemperatuur: -40 °C tot 75 °C
  • MBTF +500.000 uur (Telcordia/Bellcore bij 50 °C)

De bestendigheid tegen trillingen, schokken en vrije val werd getest volgens volgende normen:

  • Trilling: EN 60068-2-6
  • Schokken: EN 60068-2-27
  • Vrije val: EN 60068-2-32

De IMC1GSFP heeft 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 5064968
  • UPC 065030889612

Specificaties

Warranty Information Warranty 2 Years
Poorten 2
Full duplex ondersteuning Ja
Connector(en) 1 - Connector A SFP-sleuf
Ethernet Gigabit
Aansluitblok (4 draden)
Fysieke eigenschappen Kleur Zwart
Hoogte product 32 m [105,0 ft]
Lengte product 103,5 m [339,5 ft]
Gewicht product 144 kg [318,2 lb]
Breedte product 81,5 m [267,3 ft]
Type behuizing Aluminium
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur -40°C to 75°C
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C
Vochtigheid 5% tot 95% (niet-condenserend)
Hardware PoE Nee
Industriestandaarden IEEE 802.3 10/100/1000BASE-T IEEE 802.3x
IEEE 802.3
Chipsetcode IC Plus IP1103A
Indicatoren 1 - LED-indicatoren Power
SFP
LNK/ACT
PoE
Prestaties Overspanningsbeveiliging 2 kV
Compatibele netwerken 10/100/1000 Mbps
Auto MDIX Ja
Jumbo Frame Support 9K max.
Algemene specificaties ESD: IEC 61000-4-2: Contact: 6 kV; lucht: 8 kV EFT: IEC 61000-4-4: Power: 2 kV; signaal: 2 kV Stootspanning: IEC 61000-4-5: Power: 2 kV; signaal: 2 kV Trillingen: EN 60068-2-6 Schokken: EN 60068-2-27 Vrije-val: EN 60068-2-32 Behuizing: IP-30 Veiligheid: EN 60950-1
MTBF 569.265 uur
Verpakkingsinformatie Package Height 64 m [209,9 ft]
Package Length 162 m [531,4 ft]
Verzendgewicht (verpakt) 386 kg [853,1 lb]
Package Width 211 m [692,1 ft]
Voeding Stekkertype N
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd Glasvezel Converter
Klemblok
Klemmenblok naar barrel-voedingsconnector adapter
Set met montagematerialen
quick-start handleiding

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Handleiding:

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

  • RoHS
    • Taal: English
  • WEEE
    • Taal: English

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven