Product Zoeken

4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip

Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

Productcode: PEX10GSFP4I

  • Bied redundante netwerkverbindingen naar cruciale systemen
  • Voeg vier 10GbE SFP+ sleuven toe aan uw server of werkstation voor snelle verbindingen met hoge bandbreedte, compatibel met SR- of LR-transceivers
  • Compatibel met multi-mode of single-mode glasvezel
Uw prijs
€655,99 EUR excl. BTW
€793,75 EUR incl. BTW

Deze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-mode glasvezel te gebruiken.

Voeg redundante aansluitingen toe in omgevingen zonder uitval

Met meerdere beschikbare poorten kunt u netwerkuitval voorkomen door toevoeging van storingsbestendige aansluitingen met behulp van twee of meer modules voor netwerkverbindingen met hoge bandbreedte met uw cruciale servers of werkstations.

Verhoog uw netwerksnelheid

Met deze PCIe-netwerkkaart kunt u profiteren van de verhoogde snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk, met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps.

Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe aan uw server of werkstation

De netwerkinterfacekaart is compatibel met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers. Dit biedt u flexibele configuratieopties om uw computer direct en over grotere afstanden op een glasvezelnetwerk aan te sluiten.

De kaart heeft vier open SFP+ sleuven met ondersteuning van uitwisselbare 10GBase SFP+ modules. Zo kunt u de glasvezeltransceivermodules kiezen die het best bij uw netwerkbehoeften passen op basis van afstand en soort verbinding. StarTech.com biedt vele verschillende SFP modules voor uw netwerkeisen. Bovendien biedt StarTech.com SFP cables een betrouwbare oplossing voor de verbinding van telecommunicatie- en datacommunicatieapparatuur, zoals routers en switches.

Vergroot uw netwerkmogelijkheden

De SFP+ servernetwerkkaart is uitgerust met de Intel® XL710 chipset, die de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden biedt die u nodig hebt voor betrouwbare verbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 9K jumbo frame ondersteuning.

De PEX10GSFP4I wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

  • Voeg 10 Gbps netwerkconnectiviteit toe aan database-, bestands- of applicatieservers en krachtige werkstations
  • Verzenden met de volle 10 gigabit netwerksnelheid naar een remote terminal over grotere afstanden dan koperen kabels
  • Ondersteunt veilige installaties - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen
  • Upgrade uw geïntegreerde netwerkadapter naar 10 gigabit SFP+ voor snellere communicatie
  • Maak een video-/audio-editing console met 10 Gbps toegang tot netwerkopslag
  • Perfect voor geïntegreerde industriële bewakingssystemen op afstand en high-speed videobewaking

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 3695955
  • Tech Data - Netherlands 4631421
  • UPC 065030867740

Compatibility

  • Windows 8 logo
  • Windows 7 logo
  • Windows Server 2012 logo
  • Linux logo
  • Windows 10 logo
  • Windows Server 2016 logo
  • Windows Server 2019 logo
Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
(Windows stuurprogramma's worden alleen in 64 bit ondersteund)
Linux 2.6.24 naar 4.11.x (enkel 64-bit)< Alleen LTS-versies

Specificaties

Warranty Information Warranty 2 Years
Connector(en) 1 - Type connector(en) PCI Express x8
4 - Interne poorten SFP+ sleuf
Fysieke eigenschappen Kleur Zwart
Type behuizing Staal
Lengte product 13.9 cm [5.5 in]
Breedte product 15 mm [0.6 in]
Hoogte product 100 mm [3.9 in]
Gewicht product 122 g [4.3 oz]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur 5°C to 50°C (41°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 20% - 80% rel. luchtvochtigheid
Hardware Poorten 4
Interface Glasvezel (10 gigabit Ethernet)
Bus type PCI Express
Kaarttype Standaard
Industriestandaarden IEEE 802.3ae (alleen 10GBASE-LR/SR)
PCI Express Rev 3.0, met een PCIe x8 (of hoger) sleuf
Chipsetcode Intel - XL710
Indicatoren 4 - LED-indicatoren Verbinding/activiteit (groen)
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 20.000 Mbps (20 Gbps) - full-duplex
Compatibele netwerken 10 Gbps
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 9K max.
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3ad (Link Aggregation)
IEEE 802.3x (Flow Control Support)
IEEE 802.1Q (VLAN tagging)
Software Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
(Windows stuurprogramma's worden alleen in 64 bit ondersteund)
Linux 2.6.24 naar 4.11.x (enkel 64-bit)< Alleen LTS-versies
Speciale opmerkingen / vereisten Notitie De maximale throughput van deze kaart is beperkt door de businterface. De max. throughput van PCI Express Gen 1.0 is 2 Gbps per baan. De max. throughput van PCI Express Gen 2.0 is 4 Gbps per baan. De max. throughput van PCI Express Gen 3.0 is 8 Gbps per baan. De beschikbare bandbreedte (64 Gbps) wordt gelijkelijk verdeeld over de vier poorten.
Verpakkingsinformatie Verzendgewicht (verpakt) 182 g [6.4 oz]
Package Length 17 cm [6.7 in]
Package Width 14.2 cm [5.6 in]
Package Height 30 mm [1.2 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd netwerkkaart
verkorte handleiding

Accessoires

SFP10GSRST

Cisco SFP-10G-SR compatibel SFP+ transceiver module - 10GBASE-SR

10 Gbps | Multi Mode glasvezel | LC | 300 m | Levenlange garantie

Uw prijs
€261,99 EUR excl. BTW
€317,01 EUR incl. BTW
SFPCMM3M

Cisco SFP-H10GB-CU1M compatibel SFP+ - 10GbE - DAC Twinax kabel passief - 3 m

SFP+ kabel | 10 Gbps | Direct Attach | passief | levenslange garantie

Uw prijs
€69,99 EUR excl. BTW
€84,69 EUR incl. BTW
SFPCMM2M

Cisco SFP-H10GB-CU1M compatibel SFP+ - 10GbE - DAC Twinax kabel passief - 2 m

SFP+ kabel | 10 Gbps | Direct Attach | passief | levenslange garantie

Uw prijs
€60,99 EUR excl. BTW
€73,80 EUR incl. BTW
SFPCMM1M

Cisco SFP-H10GB-CU1M compatibel SFP+ - 10GbE - DAC Twinax kabel passief - 1 m

SFP+ kabel | 10 Gbps | Direct Attach| passief | levenslange garantie

Uw prijs
€52,99 EUR excl. BTW
€64,12 EUR incl. BTW
SFPCMM5M

Cisco SFP-H10GB-CU1M compatibel SFP+ - 10GbE - DAC Twinax kabel passief - 5 m

SFP+ kabel | 10 Gbps | Direct Attach passief | levenslange garantie

Uw prijs
€89,99 EUR excl. BTW
€108,89 EUR incl. BTW

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Installatie

Prior to installing this device, ensure that your operating system is up to date (for example, you have installed the most recent service pack).

To install the driver:

  1. Download the latest drivers from the StarTech.com website (http://www.startech.com/Support). You can find the part number and product ID on the product’s packaging.

Note: Windows will typically save the files to the Downloads folder that is associated with your user account (for example, C:\Users\your_name\Downloads).

  1. Once the download is complete, right-click the zip folder that you downloaded, select Extract All, and follow the on-screen instructions.
  2. Select the appropriate folder for your operating system.
  3. Right-click Setup.exe. 
  4. Click Run as Administrator.

Note: If the Run as Administrator option is not available, you might be attempting to run the installer from within the zipped file. Extract the files using the instructions in Step 2.

  1. Follow the on-screen prompts to install the device drivers and restart the computer when prompted.
  2. Your computer will automatically complete the driver installation and your device should be ready to use.

Troubleshooting

When you troubleshoot issues with a network adapter, there are some quick tests that you can complete to rule out potential problems. You can test to make sure that the following components are working correctly and are not the source of the issue:

  • Ethernet cables
  • Network devices
  • Computer system

To test your setup components, try the following:

  • Use the Ethernet cables, network devices, and computer system in another setup to see if the problem is with the components or the setup.
  • Use different Ethernet cables, network devices, and a different computer system in your setup to see if the problem persists. Ideally, you should test a component that you know works in another setup.

When you test your cables, it is recommended that you do the following:

  • Test each cable individually.
  • Use short cables when you are testing.

When you test the Ethernet cables, network devices, and computer system, it is recommended that you do the following:

Voor uw aanschaf

Different optical cables are needed for different applications. Before you select a cable to interconnect fiber devices, make sure that the following things match:

  • Mode: Single Mode or Multi Mode.

  • Wavelength: For example, 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

Note: The above properties cannot be converted or changed by a cable.

When you select a cable, make sure that the cable ends (for example, LC, SC, ST, or MT) match the fiber media devices.

Simplex and duplex ends are available for most connector types. Simplex cables have the connectors separate, where duplex cables have the transmit (TX) and receive (RX) connectors joined together.  

It does not matter which diameter or OM classification the cable uses, as long as it meets the mode requirement.

When you use fiber devices and cables, make sure that the same fiber standards are being used on either end of the fiber network.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Wacht...
Terug naar boven