QSFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 Chip

Convergerende glasvezel NIC adapter | PCIe | 40Gbps | 1x QSFP+ sleuf

Productcode: PEX40GQSFPI

  • Voeg een open 40Gb QSFP+ sleuf toe aan uw server of werkstation voor snelle verbindingen met hoge bandbreedte
  • Compatibel met multi-mode of single-mode glasvezel
  • Intel XL710-BM1 chipset met Intel Virtualization Technology for Connectivity, intelligente offloads en iSCSI/NFS opslag via Ethernet
Uw prijs
€536,99 EUR excl. BTW
€649,76 EUR incl. BTW

Krijg snelle connectiviteit met hoge bandbreedte met deze QSFP+ servernetwerkkaart. De geconvergeerde netwerkadapter voegt een open QSFP+ sleuf toe aan uw server of werkstation. De 40Gb NIC bevat een Intel-controller en biedt betrouwbare prestaties. Het is ideaal voor veeleisende databaseservers, gevirtualiseerde servers en agile datacentra die infrastructuurupdates zonder uitval vereisen.

Verhoog uw netwerksnelheid

Met deze QSFP+ server NIC kunt u profiteren van de snelheid en stabiliteit van een 40 gigabit Ethernet netwerk, met dataoverdrachtssnelheden tot 40 Gbps.

Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe

Met een open QSFP+ sleuf ondersteunt de netwerkinterfacekaart QSFP+ transceivermodules en is compatibel met multi-mode en single-mode glasvezel, waardoor het een schaalbare netwerkoplossing biedt.

Vergroot uw netwerkmogelijkheden

De 40Gb NIC gebruikt een Intel XL710-chipset met betrouwbare connectiviteit en convergente netwerkfuncties. Het biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel Virtualization Technology for Connectivity.

De PEX40GQSFPI wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

  • Voeg ultrasnelle 40 Gbps netwerkconnectiviteit toe aan database-, bestands- of applicatieservers en krachtige werkstations
  • Benut de volle 40 Gpbs netwerksnelheid over grotere afstanden dan met koperen kabels
  • Ideaal voor agile en veeleisende datacentra die databeveiliging, geen downtime en infrastructuurupdates vereisen

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 4520317
  • Tech Data - Netherlands 5363675
  • UPC 065030872706

Compatibility

  • Windows 8 logo
  • Windows 7 logo
  • Windows Server 2012 logo
  • Linux logo
  • Windows 10 logo
  • Windows Server 2016 logo
  • Windows Server 2019 logo
Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
(Windows stuurprogramma's worden alleen in 64 bit ondersteund)
Linux 2.6.24 naar 4.11.x (enkel 64-bit)< Alleen LTS-versies

Specificaties

Warranty Information Warranty 2 Years
Connector(en) 1 - Type connector(en) PCI Express x8
1 - Interne poorten QSFP+
Fysieke eigenschappen Kleur Zwart
Type behuizing Staal
Lengte product 18,1 cm [7,1 in]
Breedte product 12,1 cm [4,8 in]
Hoogte product 20,0 mm [0,8 in]
Gewicht product 112,0 g [4,0 oz]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur 0°C to 57°C (32°F to 134.6°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 85°C (-4°F to 185°F)
Vochtigheid 5% - 95% rel. luchtvochtigheid
Hardware Poorten 1
Bus type PCI Express
Kaarttype Standaard bracket (incl. low profile bracket)
Industriestandaarden IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4
IEEE 802.3ba 40GBASE-LR4
PCI Express Rev 3.0, via PCIe x8 (of hoger) sleuf
Chipsetcode Intel XL710-BM1
Indicatoren 1 - LED-indicatoren Link-LED/activiteit-LED
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 40 Gbps
Compatibele netwerken 40 Gbps
Auto MDIX Ja
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 9K max.
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3ad (Link Aggregation)
IEEE 802.3x (2005 Flow Control Support)
IEEE 802.1Q (VLAN tagging)
Software Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016, 2019
(Windows stuurprogramma's worden alleen in 64 bit ondersteund)
Linux 2.6.24 naar 4.11.x (enkel 64-bit)< Alleen LTS-versies
Verpakkingsinformatie Verzendgewicht (verpakt) 242,0 g [8,5 oz]
Package Length 20,7 cm [8,1 in]
Package Width 11,4 cm [4,5 in]
Package Height 38,0 mm [1,5 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd netwerkkaart
low-profile-bracket
verkorte handleiding

Accessoires

QSFP40LR4ST

MSA conform SFP+ transceiver module - 40GBASE-LR4

40 Gbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | levenslange garantie

Uw prijs
€2.453,99 EUR excl. BTW
€2.969,33 EUR incl. BTW
QSFP40SR4ST

MSA conform SFP+ transceiver module - 40GBASE-SR4

40 Gbps | Multi Mode glasvezel | MPO | 150 m | levenslange garantie

Uw prijs
€562,99 EUR excl. BTW
€681,22 EUR incl. BTW

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Drivers:

Handleiding:

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven
Wacht...