StarTech.com SFP+ transceiver - enkele modus connector - stroomopwaarts - Cisco SFP-10G-BXU-I compatibel (SFP-10G-BXU-I-ST)

10 Gbps | multimode | LC | 300 m | levenslange garantie

Productcode: SFP-10GBASE-SR-ST

  • Voldoet aan Multi-Source Agreement (MSA) industrienormen
  • Laag energieverbruik wat minder is dan < 1,3 W
  • Biedt betrouwbare 10 GbE verbindingen voor 10GBase-SR conforme netwerken
Uw prijs
€256,99 EUR excl. VAT
€310,96 EUR incl. VAT

De SFP-10G-BXU-I-ST is een Cisco SFP-10G-BXU-I compatibel glasvezel SFP+ transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd, en getest is voor gebruik met Cisco® switches en routers.Dit product levert betrouwbare 10 GbE connectiviteit op via glasvezel kabels, voor 10GBase-BX conform netwerken, op een maximale afstand van 10 km.

Technische specificaties:

  • Golflengte: 1270nmTx/1330nmRx
  • Maximale gegevensoverdrachtssnelheid: 10 Gbps
  • Type: enkele modus
  • Verbindingstype: LC connector
  • Maximale overdrachtsafstand: 10 km
  • MTBF: 646,156,559 uren
  • Stroomverbruik: < 1,3 W
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): J

Deze SFP+ glasvezel module is hot-swappable, waardoor upgrades en vernieuwing probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.

StarTech.com SFP's

StarTech.com SFP's

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules hebben levenslange garantie en gratis levenslange technische ondersteuning. Gegarandeerd 100% compatibiliteit met Cisco SFP-10G-BXU-I

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 4634042
  • Tech Data - Netherlands 5501018
  • UPC 065030886543

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Type behuizing Staal
Fysieke eigenschappen Hoogte product 13,7 mm [0,5 in]
Lengte product 13,9 mm [0,5 in]
Gewicht product 20 g [0,7 oz]
Breedte product 58,4 mm [2,3 in]
Hardware Compatible Brand MSA Compliant
Industriestandaarden IEEE 802.3ae 10GBASE-SR
Prestaties Vermogensopname < 1.3W
DDM Ja
Maximale overdrachtsnelheid 10.00 Gbps
MTBF 646,156,559 hours
Max. overdrachtsafstand 300 m (984 ft)
Golflengte 850nm
Glasvezeltype Multi-Mode
Compatibele netwerken 10 Gbps
Glasvezelmodus Full-Duplex
Verpakkingsinformatie Package Height 31 mm [1,2 in]
Package Length 11,5 cm [4,5 in]
Verzendgewicht (verpakt) 50 g [1,8 oz]
Package Width 90 mm [3,5 in]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd SFP+ transceiver module

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

UPC and APC are fiber cable connector types. UPC (Ultra Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished to be dome-shaped. This results in light that can be reflected straight back to the source.

APC (Angled Physical Contact) connectors have a fiber connector end face that has been polished at an eight degree angle. This results in a reduced amount of light that is reflected between the two connected fibers.

StarTech.com fiber cables use UPC connectors.

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven
Wacht...