Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

1000 Mbps (1 Gbps) | koper | RJ45 | 100 m | Levenslange garantie

Productcode: SFPC1110

  • Gegarandeerd 100% compatibel met Cisco SFP-GE-T
  • Hot-swappable met glasvezelmodules
  • StarTech.com SFP modules hebben levenslange garantie
Uw prijs
€65,99 EUR excl. VAT
€79,85 EUR incl. VAT

De SFPC1110 is een Cisco SFP-GE-T compatibele koperen transceiver module die ontworpen, geprogrammeerd en getest is voor gebruik met Cisco® switches en routers. De module biedt betrouwbare 1GbE (1000 Mbps) connectiviteit via koperen kabels, voor 1000BASE-T conforme netwerken, op een afstand tot 100 m. 

Technische specificaties: 

  • Maximale dataoverdrachtssnelheid: 1,25 Gbps 
  • Type: Koper 
  • Verbindingstype: RJ45 connector 
  • Maximale overdrachtsafstand: 100 m 
  • MTBF: 4.655.371 uur 
  • Stroomverbruik: Minder dan 1,3 W 
  • Digital Diagnostics Monitoring (DDM): Nee 

Deze SFP koperen module is hot-swappable, waardoor upgrades en vervangingen probleemloos kunnen worden uitgevoerd met minimale netwerkverstoringen.  

StarTech.com SFP's 

Alle StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules worden gedekt door een levenslange garantie en gratis levenslange, meertalige technische ondersteuning. StarTech.com biedt een breed scala aan SFP modules en direct aan te sluiten SFP kabels, zodat u kunt genieten van het gemak en de betrouwbaarheid die u nodig hebt voor gegarandeerd betrouwbare netwerkprestaties. 

Toepassingen

  • Vervangen van defecte of beschadigde SFP modules in Cisco switches en routers 
  • Breid uw netwerk uit naar verder gelegen segmenten 

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 2023911
  • Tech Data - Netherlands 4462030
  • UPC 065030846202

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Auto MDIX Ja
Type behuizing Staal
Connector(en) 1 - Connectoren lokale eenheid RJ-45
Fysieke eigenschappen Gewicht product 46 kg [101,7 lb]
Lengte product 70 m [229,6 ft]
Breedte product 13 m [42,6 ft]
Hoogte product 13 m [42,6 ft]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 85°F)
Vochtigheid 30% - 70% rel. luchtvochtigheid
Hardware Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Glasvezeltype Koper
DDM Nee
Compatibele netwerken 10/100/1000 Mbps
Algemene specificaties Opmerking over compatibele netwerken: 10/100/1000 Mbps (vereist apparatuur die voor SGMII geschikt is)
MTBF 4.655.371 uur
Vermogensopname < 1.3 W
Verpakkingsinformatie Package Height 33 m [108,2 ft]
Package Length 116 m [380,5 ft]
Verzendgewicht (verpakt) 55 kg [121,6 lb]
Package Width 92 m [301,8 ft]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd 10/100/1000 Mbit/s RJ45 SFP

Accessoires

Uw prijs
€4,99 EUR excl. VAT
€6,04 EUR incl. VAT
N6PATCH100BL

Cat6 netwerkkabel met snagless RJ45 connectors - 30,4 m - blauw

Leg Gigabit-netwerkverbindingen met Power-over-Ethernet-functionaliteit

Uw prijs
€29,99 EUR excl. VAT
€36,29 EUR incl. VAT
PEX1000SFP2

PCI Express gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP - PCIe SFP-netwerkkaartadapter NIC

Sluit een op PCI Express gebaseerde desktop of in een rack gemonteerde pc direct aan op een glasvezelnetwerk en gebruik de door u gewenste gigabit SFP

Uw prijs
€226,99 EUR excl. VAT
€274,66 EUR incl. VAT
IES101002SFP

10-poorts L2 managed gigabit Ethernet-switch met 2 open SFP-sleuven - Op een rack te monteren

Verbeter uw netwerk en sluit maximaal tien verschillende gigabit Ethernet-apparaten aan, waaronder 8x RJ45 + 2x glasvezelaansluitingen met behulp van de SFP's van uw keuze

Uw prijs
€243,99 EUR excl. VAT
€295,23 EUR incl. VAT
IES101GP2SFW

Industrial 8 Port Gigabit PoE+ Switch met 2 SFP MSA Slots - 30W - Robuuste GbE L2 Managed Switch - Rugged High Power Gigabit Ethernet Netwerk Switch IP-30/-40C tot +75C

Voeg tot 10 verschillende GbE-apparaten toe aan uw netwerk, met 8 RJ45 (PoE+) en 2 glasvezelverbindingen, met intelligent Layer 2 management

Uw prijs
€626,99 EUR excl. VAT
€758,66 EUR incl. VAT
Uw prijs
€395,99 EUR excl. VAT
€479,15 EUR incl. VAT
MCM1110SFP

Gigabit ethernet glasvezel media converter met open SFP slot

Converteer en breid verschillende netwerken uit over een gigabit glasvezelkabelverbinding met de door u gewenste SFP

Uw prijs
€103,99 EUR excl. VAT
€125,83 EUR incl. VAT

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

SFP fiber transceivers (mini-GBIC) are specific to applications and therefore, you need to select the correct fiber transceiver for your application. StarTech.com offers a few types of fiber transceivers: Cisco®, Cisco Meraki®, HP®, and Juniper® compatible, as well as standard gigabit SFP converters. Although the transceivers may be referred to as GBIC or mini-GBIC, the correct terminology for the device is small form-factor pluggable transceiver or SFP . StarTech.com does not carry GBIC converters.

If your device is not a Cisco device, it can still use Cisco compatible SFPs. Cisco SFPs are specifically coded to be compatible with Cisco devices. A standard SFP will not work in a Cisco device.

StarTech.com offers two different output connector types for SFPs: RJ-45 and fiber.

No special requirements are necessary to use RJ-45 SFPs. However, if you use fiber transceivers, the following items need to be the same as the interconnecting equipment:

  • The connector type, such as LC, SC, or ST.

  • The mode (single mode or multi mode).

  • The wavelength, such as 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

  • The DDM support.

  • The speed, such as 10Gbps.

Note: The properties listed above cannot be converted or changed by a cable, excluding the connector type.  

Compliance and safety

Compliance letters

  • RoHS
    • Taal: English
  • WEEE
    • Taal: English

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven