Product Zoeken
Niet meer leverbaar

Cisco-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC met DDM - 80 km (mini-GBIC)

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

Productcode: SFPG1580C

  • Overdrachtsnelheden tot 1,25 Gbit/s
  • Ondersteunt afstanden tot 80 km
  • Voldoet aan de SFP Multi Source Agreements (MSA) specificaties

De SFPG1580C Cisco®-compatibele gigabit glasvezel SFP-zendontvangermodule SM LC - 80 km is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een single mode LC-poort aan uw gigabit glasvezelnetwerkapparatuur of glasvezelmediaconverter toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.

Dankzij gegevenssnelheden van maximaal 1,25 Gbps en ondersteuning voor Digital Diagnostics Monitoring (DDM) kan deze LC SFP/Mini-GBIC-module via een MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd. Deze glasvezelzendontvanger biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig plugbaar, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te starten.

Deze 1310 nm single mode SFP-module is compatibel met de Cisco SFP-GE-Z-zendontvanger.

Gedekt door een StarTech.com levenslange garantie en gratis levenslange technische assistentie.

Toepassingen

  • Vervanging van defecte of beschadigde SFP's in MSA- of Cisco-compatibele apparatuur
  • Breid uw netwerk uit naar afgelegen segmenten

Het voordeel van StarTech.com

  • Deze hot-pluggable transceiver voldoet volledig aan de MSA-normen en kan worden aangesloten op elk netwerkapparaat met een MSA- of Cisco®-compatibele mini GBIC-poort
  • Deze module is uitgerust met een standaard single-mode LC-interface, die uw netwerkverbinding kan uitbreiden tot op 80 km afstand

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 2023917
  • UPC 065030846691

Specificaties

Warranty Information Warranty Lifetime
Systeem- en kabelvereisten MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort
Connector(en) 1 - Connectoren lokale eenheid Glasvezel LC duplex
Fysieke eigenschappen Lengte product 60,0 mm [2,4 in]
Breedte product 12,0 mm [0,5 in]
Hoogte product 10,0 mm [0,4 in]
Gewicht product 17,0 g [0,6 oz]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 85°F)
Vochtigheid 30% - 70% rel. luchtvochtigheid
Hardware WDM Nee
Industriestandaarden IEEE 802.3z 1000BASE-ZX
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
Max. overdrachtsafstand 80 km (49.7 mi)
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1550nm
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
DDM Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Speciale opmerkingen / vereisten Notitie Voor gebruik in Gigabit-glasvezelnetwerkapparatuur
Verpakkingsinformatie Package Length 11,5 cm [4,5 in]
Package Width 90,0 mm [3,5 in]
Package Height 30,0 mm [1,2 in]
Verzendgewicht (verpakt) 49,0 g [1,7 oz]
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd 1,25 Gbit/s Single-Mode LC SFP

Accessoires

SMFIBLCSC1

1m Single-Mode Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Uw prijs
€22,99 EUR excl. BTW
€27,82 EUR incl. BTW

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

SFP fiber transceivers (mini-GBIC) are specific to applications and therefore, you need to select the correct fiber transceiver for your application. StarTech.com offers a few types of fiber transceivers: Cisco®, Cisco Meraki®, HP®, and Juniper® compatible, as well as standard gigabit SFP converters. Although the transceivers may be referred to as GBIC or mini-GBIC, the correct terminology for the device is small form-factor pluggable transceiver or SFP . StarTech.com does not carry GBIC converters.

If your device is not a Cisco device, it can still use Cisco compatible SFPs. Cisco SFPs are specifically coded to be compatible with Cisco devices. A standard SFP will not work in a Cisco device.

StarTech.com offers two different output connector types for SFPs: RJ-45 and fiber.

No special requirements are necessary to use RJ-45 SFPs. However, if you use fiber transceivers, the following items need to be the same as the interconnecting equipment:

  • The connector type, such as LC, SC, or ST.

  • The mode (single mode or multi mode).

  • The wavelength, such as 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

  • The DDM support.

  • The speed, such as 10Gbps.

Note: The properties listed above cannot be converted or changed by a cable, excluding the connector type.  

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Wacht...
Terug naar boven