USB 2.0 naar glasvezel converter - open SFP - Ethernet netwerk adapter

Maak verbinding met een 100 Mbps Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van een 100 Mbps SFP van uw voorkeur

Productcode: US100A20SFP

  • Biedt een glasvezelnetwerkverbinding naar draagbare laptops of tablets
  • Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) verbetert de veiligheid en vermindert het risico op datalekken
  • Voeg een 100Mbps Ethernet-verbinding toe via een USB 2.0 Type-A-interface
Uw prijs
€213,99 EUR excl. BTW
€258,93 EUR incl. BTW

Deze USB naar glasvezel converter maakt het mogelijk om de USB 2.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows® en Mac, biedt een 100 Mbps Ethernet optische netwerkverbinding voor draagbare laptops of tablets, of systemen zonder uitbreidingssleuven.

Een flexibele oplossing met een open SFP-sleuf

Met de open SFP-sleuf kunt u uw favoriete SFP-transceivermodule gebruiken om te voldoen aan uw netwerkbehoeftes - gebruik een SFP met uw gewenste golflengte, afstand, verbindingstype om een efficiënte netwerkoplossing te bereiken. (SFP apart verkrijgbaar.)

Veilige fiber-to-the-desk connectiviteit

Deze USB naar glasvezel converter biedt betrouwbare connectiviteit, terwijl uw netwerk wordt beschermd tegen problemen door elektronische interferentie - een vaak voorkomend probleem bij koperen Ethernet netwerken. Fiber-to-the-desk (FTTD) connectiviteit maximaliseert de veiligheid van het netwerk, waardoor het risico op datalekken van gevoelige informatie wordt verminderd, zonder de snelheid en betrouwbaarheid van het netwerk aan te tasten.

Eenvoudige mobiliteit

Deze USB 2.0 naar glasvezel converter, compact en draagbaar, wordt direct gevoed vanaf de USB-poort, waardoor u onderweg gemakkelijk verbinding kunt maken.

Plug-and-play

Gebruiksklaar in een mum van tijd. De USB naar glasvezel converter ondersteunt gecertificeerde drivers voor Windows en Linux®. Wanneer u de adapter in een USB-poort steekt, installeer simpelweg de drivers en de adapter is klaar om uit te zenden via een glasvezelnetwerk.

De US100A20SFP wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Toepassingen

  • Biedt een draagbare netwerkconnectiviteitsoplossing voor mobiele professionals, om toegang te krijgen tot een glasvezelnetwerk via de USB-poort op hun laptop of tablet
  • Ideaal voor een veilige netwerkconnectiviteit - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 4145274
  • Tech Data - Netherlands 4777049
  • UPC 065030875172

Compatibility

  • Windows 7 logo
  • Windows 8 logo
  • Windows 10 logo
  • Linux logo
  • macOS Mojave (10.14) logo
  • macOS High Sierra (10.13) logo
  • macOS Sierra (10.12) logo
Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2016
Linux® kernel 3.5 naar 4.11.x, alleen LTS versies

Specificaties

Warranty Information Warranty 2 Years
Connector(en) 1 - Type connector(en) USB Type-A (4-polig) USB 2.0
1 - Externe poorten SFP-sleuf
Fysieke eigenschappen Kleur Zwart
Type behuizing Kunststof
Kabellengte 19,5 cm [7,7 in]
Lengte product 16,7 cm [6,6 in]
Breedte product 14 cm [5,5 in]
Hoogte product 20 mm [0,8 in]
Gewicht product 106 g [3,7 oz]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur 0°C ~ 60°C (32° ~ 140°F)
Opslagtemperatuur -10° ~ 70°C (14° ~ 158°F)
Vochtigheid 5% - 90% rel. luchtvochtigheid
Hardware Poorten 1
Interface Glasvezel Ethernet
Bus type USB 2.0
Chipsetcode ASIX Electronics - AX88772C
Indicatoren 1 - LED-indicatoren Power
Verbinding/activiteit
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 100 Mbit/s
Compatibele netwerken 100 Mbit/s
Full duplex ondersteuning Ja
Promiscuous Mode Ja
Software Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2016
Linux® kernel 3.5 naar 4.11.x, alleen LTS versies
Speciale opmerkingen / vereisten Systeem- en kabelvereisten USB-computer met een beschikbare USB 2.0 poort
100Mbps SFP-transceiver met uw netwerkverbinding
Notitie Overdrachtsnelheden en afstanden zijn afhankelijk van de gebruikt SFP (apart verkrijgbaar)
Verpakkingsinformatie Verzendgewicht (verpakt) 50 g [1,8 oz]
Package Length 26,7 cm [10,5 in]
Package Width 50 mm [2,0 in]
Package Height 30 mm [1,2 in]
Voeding Inclusief voedingsadapter Gevoed via USB
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd Netwerkadapter
verkorte handleiding

Accessoires

SFP100BFXST

MSA conform transceiver module - 100BASE-FX

100 Mbps | Multi Mode glasvezel | LC | 2 km | Levenslange garantie

Uw prijs
€58,99 EUR excl. BTW
€71,38 EUR incl. BTW
SFP100BLXST

MSA conform transceiver module - 100BASE-LX

100 Mbps | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenslange garantie

Uw prijs
€76,99 EUR excl. BTW
€93,16 EUR incl. BTW
FIBLCSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Uw prijs
€16,99 EUR excl. BTW
€20,56 EUR incl. BTW
FIBSTSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Uw prijs
€16,99 EUR excl. BTW
€20,56 EUR incl. BTW

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven
Wacht...