USB-C naar glasvezel converter - Open SFP - netwerk adapter

Maak verbinding met een GbE netwerk via de USB-C poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFP

Productcode: US1GC30SFP

  • Biedt een glasvezelnetwerkverbinding naar draagbare laptops of tablets
  • Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) verbetert de veiligheid en vermindert het risico op datalekken
  • Voeg een Gigabit Ethernet-verbinding (1000Mbps) toe via een USB 3.0 Type-C-interface
Uw prijs
€386,99 EUR excl. VAT
€468,26 EUR incl. VAT

Deze USB-C™ naar glasvezel converter maakt het mogelijk om de USB 3.0 (Type-C™) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows® en Mac, biedt een Gigabit Ethernet (1000 Mbps) optische netwerkverbinding voor draagbare laptops of tablets, of systemen zonder uitbreidingssleuven.

Een flexibele oplossing met een open SFP-sleuf

Met de open SFP-sleuf kunt u uw favoriete SFP-transceivermodule gebruiken om te voldoen aan uw netwerkbehoeftes - gebruik een SFP met uw gewenste golflengte, afstand, verbindingstype om een efficiënte netwerkoplossing te bereiken. (SFP apart verkrijgbaar.)

Veilige fiber-to-the-desk connectiviteit

Deze USB naar glasvezel converter biedt betrouwbare glasvezelconnectiviteit, terwijl uw netwerk wordt beschermd tegen problemen door elektronische interferentie - een vaak voorkomend probleem bij koperen Ethernet netwerken. Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) maximaliseert de netwerkveiligheid en vermindert hierbij het risico op datalekken voor gevoelige informatie zonder de snelheid en de betrouwbaarheid van het netwerk in gedrang te brengen.

Eenvoudige mobiliteit

Deze USB-C naar glasvezel converter, compact en draagbaar, wordt direct gevoed vanaf de USB-poort.

Plug-and-play

Gebruiksklaar in een mum van tijd. De USB-naar-glasvezel-converter ondersteunt gecertificeerde drivers voor Windows, Mac en Linux®. Wanneer de adapter in een USB-C-poort is gestoken, installeer simpelweg de drivers en de adapter is klaar om uit te zenden via een glasvezelnetwerk.

De US1GC30SFP wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

 

Toepassingen

  • Biedt een draagbare netwerkconnectiviteitsoplossing voor mobiele professionals, om toegang te krijgen tot een glasvezelnetwerk via de USB-poort op hun laptop of tablet
  • Ideaal voor een veilige netwerkconnectiviteit - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen

Partnernummers

  • Ingram Micro Netherlands 4145337
  • Tech Data - Netherlands 4777050
  • UPC 065030875042

Compatibility

  • Windows 7 logo
  • Windows 8 logo
  • Windows 10 logo
  • macOS High Sierra (10.13) logo
  • macOS Sierra (10.12) logo
  • macOS Mojave (10.14) logo
  • Windows Server 2019 logo
  • Linux logo
  • Windows Server 2016 logo
  • macOS Big Sur (11.0) logo
Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2016, 2019
macOS 10.9 - 10.14
Linux® kernel 3.5 naar 4.11.x, alleen LTS versies

Specificaties

Warranty Information Warranty 2 Years
Connector(en) 1 - Type connector(en) USB Type-C (24-polig) USB 3.0
1 - Externe poorten SFP-sleuf
Fysieke eigenschappen Kleur Zwart
Type behuizing Kunststof
Kabellengte 19,5 cm [7,7 in]
Lengte product 26 cm [10,2 in]
Breedte product 55 mm [2,2 in]
Hoogte product 20 mm [0,8 in]
Gewicht product 48 g [1,7 oz]
Gebruiksomgeving Bedrijfstemperatuur 0°C ~ 60°C (32° ~ 140°F)
Opslagtemperatuur -10° ~ 70°C (14° ~ 158°F)
Vochtigheid 5% - 90% rel. luchtvochtigheid
Hardware Poorten 1
Interface Glasvezel Ethernet
Bus type USB-C
Industriestandaarden IEEE802.3z 1000BASE-SX/LX
IEEE 802.1Q VLAN tagging
Chipsetcode Realtek - RTL8153-VB-CG
Microsemi - VSC8211XVW
Indicatoren 1 - LED-indicatoren Power
Verbinding/activiteit
Prestaties Maximale overdrachtsnelheid 1000 Mbit/s
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 9K max.
Promiscuous Mode Ja
Software Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2016, 2019
macOS 10.9 - 10.14
Linux® kernel 3.5 naar 4.11.x, alleen LTS versies
Verpakkingsinformatie Verzendgewicht (verpakt) 104 g [3,7 oz]
Package Length 14,2 cm [5,6 in]
Package Width 17 cm [6,7 in]
Package Height 30 mm [1,2 in]
Voeding Inclusief voedingsadapter Gevoed via USB
Wat wordt er meegeleverd 1 - Meegeleverd Netwerkadapter
verkorte handleiding

Accessoires

SFP1000SXST

MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-SX

1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode glasvezel | LC | 550 m | Levenslange garantie

Uw prijs
€41,99 EUR excl. VAT
€50,81 EUR incl. VAT
SFP1000LXST

MSA conform SFP transceiver module - 1000BASE-LX

1000 Mbps (1 Gbps) | Single Mode glasvezel | LC | 10 km | Levenlange garantie

Uw prijs
€74,99 EUR excl. VAT
€90,74 EUR incl. VAT
FIBLCSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Uw prijs
€16,99 EUR excl. VAT
€20,56 EUR incl. VAT
FIBSTSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

Uw prijs
€16,99 EUR excl. VAT
€20,56 EUR incl. VAT

Drivers/Downloads

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Drivers:

Datasheet

Productondersteuning

Praat met een adviseur.

Wij staan altijd klaar om al uw vragen te beantwoorden.

Chat Live (opens in new window)

Compliance and safety

Compliance letters

Safety Measures

  • If product has an exposed circuit board, do not touch the product under power.
  • If Class 1 Laser Product. Laser radiation is present when the system is open.
  • Wiring terminations should not be made with the product and/or electric lines under power.
  • Product installation and/or mounting should be completed by a certified professional as per the local safety and building code guidelines.
  • Cables (including power and charging cables) should be placed and routed to avoid creating electric, tripping or safety hazards.
* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.
Terug naar boven
Wacht...