StarTech.com

10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC 20km

Verleng een 10/100 Mbit/s Ethernet-verbinding met 20 km via een enkele SC-glasvezelkabel

Productcode: ET90110WDM2

  • WDM-technologie (Wave Division Multiplexing) maakt full-duplex bidirectionele communicatie mogelijk via een enkele glasvezel
  • Set wordt geleverd als complete oplossing inclusief lokale en externe glasvezelmodule
  • Kan onafhankelijk worden gebruikt of worden geïnstalleerd in de ETCHS2U-behuizing
Bekijk meer
  • Maximale lengte glasvezelkabel van 20 km
  • Geavanceerde functies zoals het doorgeven van verbindingsverlies, statuscontrole op afstand, lengtes van twee frames
  • Ondersteuning voor full-duplex of half-duplex
  • Gemakkelijk te installeren en te gebruiken
489,99 € EUR exc BTW
592,89 € EUR inc BTW

Overzicht

Met de ET90110WDM2 10/100 Mbit Ethernet Single-Mode WDM Glasvezel Converter Set SC (20km) kunt u een Ethernet-netwerk (10/100 Mbit/s) via single-mode glasvezel tot op 20 km verlengen.

De converter biedt Wavelength Division Multiplexing (WDM), wat bidirectionele communicatie mogelijk maakt via een enkele glasvezel en zo de capaciteit van uw bestaande glasvezelinfrastructuur verdubbelt zonder nieuwe bekabeling te hoeven aanleggen.

De Ethernet naar WDM Glasvezelset bevat beide eindpunten (twee onderling uitwisselbare modules) - een eenvoudige oplossing voor het verbinden van 10/100Base-T netwerken met externe locaties via single-mode SC-glasvezel. De Ethernet naar Glasvezel Converter beschikt ook over een duurzaam volledig stalen behuizing en kan eenvoudige via plug-and-play worden geïnstalleerd, waarvoor vrijwel geen configuratie nodig is.

Voor nog meer veelzijdigheid kan deze glasvezel-converter onafhankelijk worden gebruikt, of een of beide modules kunnen worden geïnstalleerd in een 20-slot 2U-rack (ETCHS2U).

Met 2 jaar garantie en gratis levenslange technische ondersteuning door StarTech.com.

StarTech.com Voordeel

  • Wavelength Division Multiplexing (WDM) halveert de bekabelingskosten of verdubbelt de snelheid / capaciteit van het bestaande netwerk
  • Zet Ethernet om naar glasvezel als onafhankelijk apparaat, of kan worden geïnstalleerd in de 20-slot behuizing ETCHS2U voor nog meer veelzijdigheid
  • Robuuste, stalen behuizing voor duurzaamheid en gebruik in ruwe omgevingen

Toepassingen

Zorgt voor connectiviteit met een gebruiker of netwerksegment dat zich in een afgelegen gedeelte van een groot complex of in een heel ander gebouw bevindt

Geschikt voor omgevingen zoals overheidsinstellingen, waar bedreigingen van de veiligheid (netwerk aftappen e.d.) moeten worden voorkomen

Verbind verkeerscontrole of bewakingssystemen over uiterst lange afstanden met het hoofdkantoor

Breid een netwerkverbinding uit naar afgelegen gedeeltes van stadions, conferentiezalen of andere locaties

Zet 10/100Base-T Ethernet om naar 100Base-FX optische signalen (en weer terug - inclusief beide eindpunten) via multimode glasvezelkabel

Technische specificaties

Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Industriestandaarden IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-FX
IEEE 802.3u 100BASE-TX
PoE Nee
WDM Ja
Prestaties
Auto MDIX Ja
Glasvezelmodus Half/Full-Duplex
Glasvezeltype Single-Mode
Golflengte 1310nm
Max. overdrachtsafstand 20 km (12.4 mi)
Maximale overdrachtsnelheid 200 Mbit/s (full-duplex-modus)
Connector(en)
Aansluitingen externe eenheid 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Connectoren lokale eenheid 1 - Glasvezel SC duplex Vrouwelijk
1 - RJ-45 Vrouwelijk
Voeding
Inclusief voedingsadapter Inclusief 2 wisselstroomadapters
Ingangsspanning 115V-230V AC
Ingangsstroom 0.36A
Polariteit pin midden Positief
Stekkertype M
Uitgangsspanning 12 DC
Uitgangsstroom 1.6 A
Vermogensopname 19.2
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 60°C (32°F to 140°F)
Opslagtemperatuur -10°C to 70°C (14°F to 158°F)
Vochtigheid 10% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 88 mm [3.5 in]
Gewicht product 1.2 kg [2.7 lb]
Hoogte product 25 mm [1 in]
Kleur Zwart
Lengte product 160 mm [6.3 in]
Type behuizing Staal
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 1360 g [48 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Lokale glasvezelmodule
1 - Externe glasvezelmodule
2 - Universele voedingsadapters (US/EU/GB/AU)
1 - Aardingsschroef
1 - Handleiding

Certificaties

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

Note: Terms like 1000BASE-LX, 100BASE, 1000BASE, and 10GBASE refer to how fast the data can transfer, with 100BASE being 100Mb/s, 1000BASE being 1000Mb/s or 1GB/s, and 10GBASE being 10Gb/s. FX, SX, LX, and SR refer to different fiber standards and use different wavelengths (among other things).

Fiber media converters come in different types for different applications. You need to consider the specifications for both network devices before you can select the correct fiber media converters.

A fiber media converter can be used to simply convert fiber to copper (for example, 100BASE-FX to 100BASE-TX), convert copper to fiber, or it can be used to extend a copper network over fiber optic cabling. If you use an application that uses fiber media converters, the copper and fiber industry standards must match.

The following is an example of a working fiber to copper setup:

  • A network switch that has an LC fiber output using 1000BASE-LX is connected to an LC fiber cable that patches into the ET1000S40LC2, which is compatible with 1000BASE-LX/SX. The connected copper device is 1000BASE-T.

If the copper device in the above setup is 10/100 (100BASE-T), no copper link would be detected.

Note: Some media converters do not auto-negotiate copper or fiber standards, which limits the device to 10/100 or gigabit operation. For more information, check the specifications of the media converter.

When you use the fiber media converter in a network extender setup, it works best if you use the same media converter on either end. As long as the fiber standards match, you can use different connectors and the fiber network will be created between the units.

The following are some examples of available fiber connector types:

  • LC
  • SC
  • ST
  • Open SFP

The Open SFP units (referred to as Open on the Fiber Media Converter Drilldown) can use any mini-GBIC or SFP compatible fiber transceiver. The ET LC fiber media converters include LC SFPs, which makes the unit an open SFP, if required.