Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

4 poorts SFP+ server netwerkkaart - PCI Express - Intel XL710 chip

Productcode: PEX10GSFP4I

Voeg vier 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten toe aan uw server of werkstation, met gebruik van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

Eigenschappen
  • Bied redundante netwerkverbindingen naar cruciale systemen

  • Voeg vier 10GbE SFP+ sleuven toe aan uw server of werkstation voor snelle verbindingen met hoge bandbreedte, compatibel met SR- of LR-transceivers

  • Compatibel met multi-mode of single-mode glasvezel

Meer functies . . .
  • Intel XL710 chipset met Intel Virtualization Technology for Connectivity

  • PXE netwerk boot ondersteuning

Prijzen zijn wellicht lager bij wederverkopers:

ISTNL
INGNL TEDANL
Beschikbaar in
626,99 € EUR exc BTW
758,66 € inc BTW

ID: PEX10GSFP4I

Eventueel op voorraad bij wederverkopers/distributeurs

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze SFP+ servernetwerkkaart biedt betrouwbare, krachtige netwerkconnectiviteit, door toevoeging van vier open SFP+ sleuven aan uw server of hoogvermogen werkstation. Het is een eenvoudige en voordelige manier voor het upgraden naar een 10 gigabit glasvezelnetwerk via de SFP+ modules van uw keuze en biedt u de flexibiliteit om multi-mode of single-mode glasvezel te gebruiken.

Voeg redundante aansluitingen toe in omgevingen zonder uitval

Met meerdere beschikbare poorten kunt u netwerkuitval voorkomen door toevoeging van storingsbestendige aansluitingen met behulp van twee of meer modules voor netwerkverbindingen met hoge bandbreedte met uw cruciale servers of werkstations.

Verhoog uw netwerksnelheid

Met deze PCIe-netwerkkaart kunt u profiteren van de verhoogde snelheid en stabiliteit van een 10 gigabit netwerk, met dataoverdrachtsnelheden tot 10 Gbps.

Voeg schaalbare netwerkverbindingen toe aan uw server of werkstation

De netwerkinterfacekaart is compatibel met de meeste 10 GbE SFP+ transceivers. Dit biedt u flexibele configuratieopties om uw computer direct en over grotere afstanden op een glasvezelnetwerk aan te sluiten.

De kaart heeft vier open SFP+ sleuven met ondersteuning van uitwisselbare 10GBase SFP+ modules. Zo kunt u de glasvezeltransceivermodules kiezen die het best bij uw netwerkbehoeften passen op basis van afstand en soort verbinding. StarTech.com biedt vele verschillende SFP+ transceivermodules voor uw netwerkeisen. Bovendien biedt StarTech.com SFP+ kabels een betrouwbare oplossing voor de verbinding van telecommunicatie- en datacommunicatieapparatuur, zoals routers en switches.

Vergroot uw netwerkmogelijkheden

De SFP+ servernetwerkkaart is uitgerust met de Intel® XL710 chipset, die de kracht, prestatie en verbeterde mogelijkheden biedt die u nodig hebt voor betrouwbare verbindingen met uw server of computer. De Intel chip biedt vele geavanceerde functies waaronder Intel® Virtualization Technology for Connectivity, PXE netwerk boot ondersteuning en tot 9K jumbo frame ondersteuning.

De PEX10GSFP4I wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Veel gestelde vragen van klanten

Bekijk FAQ's...

Compatibel met

Bekijk volledige OS compatibiliteit

Windows® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit Only)
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016 (64-bit Only)
Linux 2.6.24 to 4.11.x (64-bit Only)< LTS Versions only

Toepassingen
  • Voeg 10 Gbps netwerkconnectiviteit toe aan database-, bestands- of applicatieservers en krachtige werkstations
  • Verzenden met de volle 10 gigabit netwerksnelheid naar een remote terminal over grotere afstanden dan koperen kabels
  • Ondersteunt veilige installaties - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen
  • Upgrade uw geïntegreerde netwerkadapter naar 10 gigabit SFP+ voor snellere communicatie
  • Maak een video-/audio-editing console met 10 Gbps toegang tot netwerkopslag
  • Perfect voor geïntegreerde industriële bewakingssystemen op afstand en high-speed videobewaking
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type PCI Express
Chipsetcode Intel - XL710
Industriestandaarden IEEE 802.3ae (alleen 10GBASE-LR/SR)
PCI Express Rev 3.0, met een PCIe x8 (of hoger) sleuf
Interface Glasvezel (10 gigabit Ethernet)
Kaarttype Standaard
Poorten 4
Prestaties
Compatibele netwerken 10 Gbps
Full duplex ondersteuning Ja
Jumbo Frame Support 9K max.
Maximale overdrachtsnelheid 20.000 Mbps (20 Gbps) - full-duplex
Ondersteunde protocollen IEEE 802.3ad (Link Aggregation)
IEEE 802.3x (Flow Control Support)
IEEE 802.1Q (VLAN tagging)
Connector(en)
Interne poorten 4 - SFP+ sleuf Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - PCI Express x8 Mannelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit Only)
Windows Server® 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016 (64-bit Only)
Linux 2.6.24 to 4.11.x (64-bit Only)< LTS Versions only
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie De maximale throughput van deze kaart is beperkt door de businterface. De max. throughput van PCI Express Gen 1.0 is 2 Gbps per baan. De max. throughput van PCI Express Gen 2.0 is 4 Gbps per baan. De max. throughput van PCI Express Gen 3.0 is 8 Gbps per baan. De beschikbare bandbreedte (64 Gbps) wordt gelijkelijk verdeeld over de vier poorten.
Indicatoren
LED-indicatoren 4 - Verbinding/activiteit (groen)
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 5°C to 50°C (41°F to 122°F)
Opslagtemperatuur -20°C to 60°C (-4°F to 140°F)
Vochtigheid 20% - 80% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 15 mm [0.6 in]
Gewicht product 122 g [4.3 oz]
Hoogte product 100 mm [3.9 in]
Kleur Zwart
Lengte product 139 mm [5.5 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 182 g [6.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - netwerkkaart
1 - verkorte handleiding
Certificaties
1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM
PEX10000SFPI

1 Poort 10G Open SFP+ Netwerkkaart - PCIe - Intel Chip - MM/SM

Krijg geavanceerde connectiviteit over multi-mode of single-mode glasvezel, door een 10GBase-LR/SR open SFP+ poort aan uw server of werkstation toe te voegen

347,99 € exc BTW
421,07 € inc BTW

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset
PEX20000SFPI

2 poorts 10G glasvezel netwerkkaart met open SFP+ - PCIe, Intel 82599 chipset

Voeg twee 10 gigabit Ethernet-glasvezelpoorten (10 Gbps per poort) toe aan uw server of werkstation - gebruikmakend van de SFP+ transceiver van uw voorkeur

462,99 € exc BTW
560,22 € inc BTW

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter
PEX10000SFP

PCI Express 10 gigabit Ethernet glasvezelnetwerkkaart met open SFP+ - PCIe x4 10 Gb NIC SFP+ adapter

Kies de juiste schaal voor uw netwerkprestatie met uw favoriete 10 Gb SFP+ transceiver en sluit uw PCIe-server aan op een 10 gigabit glasvezelnetwerk

308,99 € exc BTW
373,88 € inc BTW

SFP modules (1)

Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m
SFP10GSRST

Cisco-compatibel 10GBase-SR SFP+ glasvezel zendontvanger module 850 nm MM LC met DDM - 300 m

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP+-modules op 10G glasvezelapparatuur

435,99 € exc BTW
527,55 € inc BTW

SFP-kabels (4)

3 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
SFPCMM3M

3 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel

Sluit 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze hoogwaardige SFP-H10GB-CU3M-vervangingskabel

77,99 € exc BTW
94,37 € inc BTW

2 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
SFPCMM2M

2 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel

Sluit 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze hoogwaardige SFP-H10GB-CU2M-vervangingskabel

67,99 € exc BTW
82,27 € inc BTW

1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
SFPCMM1M

1 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel

Sluit 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze hoogwaardige SFP-H10GB-CU1M-vervangingskabel

57,99 € exc BTW
70,17 € inc BTW

5 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel
SFPCMM5M

5 m Cisco-compatibele SFP+ 10-gigabit Ethernet (10GbE) passieve Twinax direct aansluitbare kabel

Sluit 10GbE SFP+ netwerkapparaten aan met deze hoogwaardige SFP-H10GB-CU5M-vervangingskabel

115,99 € exc BTW
140,35 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.