StarTech.com

Cisco Compatibele Gigabit RJ45 SFP Transceiver Module Koper - Mini-GBIC met Digital Diagnostics Monitoring

Voeg RJ45 Ethernet-connectiviteit toe via koper met 1000 Mbit/s aan netwerkapparatuur met vrije SFP-slots

Productcode: SFPC1110

  • Bidirectionele communicatie tot 1,25 Gbit/s
  • 1000 Mbit/s auto-negotiation
  • Voldoet aan de SFP Multi Source Agreements (MSA) specificaties
Bekijk meer
  • RJ45 Ethernet-connector
  • Volledig hot-pluggable
  • Automatische crossover-detectie (MDI/MDI-X)
  • Compatibel met Cisco-apperatuur
97,99 € EUR exc BTW
118,57 € EUR inc BTW
Niet beschikbaar
Eventueel op voorraad bij partners
Waar te verkrijgen

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Overzicht

De SFPC1110 Cisco-compatibele gigabit RJ45 koperen SFP-zendontvangermodule (Mini-GBIC) is ontworpen om te voldoen aan MSA (Multi-Sourcing Agreement)-normen en is daardoor een kosteneffectieve manier om een koperen Ethernet-poort aan uw 1000 Base-T-netwerkapparatuur toe te voegen, die te vervangen of te upgraden.

Dankzij 1000 Mbps auto-negotiation op een afstand van maximaal 100 m kan deze Ethernet SFP-module via een MSA- of Cisco-compatibele SFP-poort op alle glasvezelnetwerkapparatuur worden geïnstalleerd. Deze koperen transceiver biedt gemak en schaalbaarheid en is volledig hot-pluggable en kan daarom tijdens gebruik worden aangesloten, waardoor u de module kunt installeren zonder het netwerkverkeer te onderbreken of het apparaat opnieuw op te moeten te starten.

Deze SFP-module is compatibel met de Cisco SFP-GE-T-zendontvanger.

Gedekt door een StarTech.com levenslange garantie en gratis levenslange technische assistentie.

StarTech.com Voordeel

  • Deze hot-pluggable transceiver voldoet volledig aan de MSA-normen en kan worden aangesloten op elk netwerkapparaat met een MSA- of Cisco-compatibele poort
  • Een handige manier om een koperen aansluiting toe te voegen aan een normaal gesproken voor glasvezel bedoelde SFP-schakelaar

Toepassingen

Vervanging van defecte of beschadigde SFP's in MSA- of Cisco-compatibele apparatuur

Breid uw netwerk uit naar afgelegen segmenten

Technische specificaties

Garantie
Garantie Lifetime
Hardware
Compatible Brand Cisco
Industriestandaarden IEEE 802.3ab 1000BASE-T
Prestaties
Auto MDIX Ja
Compatibele netwerken 1000 Mbit/s (1 Gbit/s)
DDM Nee
Max. overdrachtsafstand 100 m (328 ft)
Maximale overdrachtsnelheid 1,25 Gbit/s
MTBF 4.655.371 uur
Connector(en)
Connectoren lokale eenheid 1 - RJ-45 Vrouwelijk
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C to 70°C (32°F to 158°F)
Opslagtemperatuur -40°C to 85°C (-40°F to 85°F)
Vochtigheid 30% - 70% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 13 mm [0.5 in]
Gewicht product 21 g [0.7 oz]
Hoogte product 13 mm [0.5 in]
Lengte product 70 mm [2.8 in]
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 95 g [3.4 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - 10/100/1000 Mbit/s RJ45 SFP

Certificaties

Verwante producten

Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m
SFPSXMM
Gigabit 850nm Multi-Mode SFP Glasvezel Transceiver - LC 550m

Voor het toevoegen, vervangen of upgraden van SFP-modules op Gigabit glasvezelapparatuur

95,99 € exc BTW
116,15 € inc BTW

Accessoires

Productondersteuning

Veelgestelde vragen (FAQ)

Voor uw aanschaf

SFP fiber transceivers (mini-GBIC) are specific to applications and therefore, you need to select the correct fiber transceiver for your application. StarTech.com offers a few types of fiber transceivers: Cisco®, Cisco Meraki®, HP®, and Juniper® compatible, as well as standard gigabit SFP converters. Although the transceivers may be referred to as GBIC or mini-GBIC, the correct terminology for the device is small form-factor pluggable transceiver or SFP . StarTech.com does not carry GBIC converters.

If your device is not a Cisco device, it can still use Cisco compatible SFPs. Cisco SFPs are specifically coded to be compatible with Cisco devices. A standard SFP will not work in a Cisco device.

StarTech.com offers two different output connector types for SFPs: RJ-45 and fiber.

No special requirements are necessary to use RJ-45 SFPs. However, if you use fiber transceivers, the following items need to be the same as the interconnecting equipment:

  • The connector type, such as LC, SC, or ST.

  • The mode (single mode or multi mode).

  • The wavelength, such as 850 nm, 1310 nm, or 1550 nm.

  • The DDM support.

  • The speed, such as 10Gbps.

Note: The properties listed above cannot be converted or changed by a cable, excluding the connector type.