Sommige cookies zijn van essentieel belang om te garanderen dat onze website voor u werkt. U kunt alle cookies van deze site blokkeren of verwijderen, maar bepaalde onderdelen van de site werken dan wellicht niet meer. Meer informatie over hoe wij cookies gebruiken, vindt u in onze privacyverklaring.

OK

×

Are you in the United States?

Visit our U.S.A. & International site for relevant pricing, distribution and product availability information.

Go to StarTech.com

USB 2.0 naar glasvezel converter - open SFP - Ethernet netwerk adapter

Productcode: US100A20SFP

Binnenkort beschikbaar

Maak verbinding met een 100 Mbps Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van een 100 Mbps SFP van uw voorkeur

Eigenschappen
  • Biedt een glasvezelnetwerkverbinding naar draagbare laptops of tablets

  • Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) verbetert de veiligheid en vermindert het risico op datalekken

  • Voeg een 100Mbps Ethernet-verbinding toe via een USB 2.0 Type-A-interface

Meer functies . . .
  • Zeer draagbaar design, zonder dat een externe voedingsadapter (bus-gevoed) nodig is

  • Open SFP-sleuf, compatibel met 100Mbps MSA-conform SFP modules

  • Gecertificeerde drivers voor Windows, macOS en Linux

  • Plug & play installatie

  • Ondersteunt Wake-on-LAN

Beschikbaar in
202,99 € EUR exc BTW
245,62 € inc BTW

ID: US100A20SFP

Bezoek vandaag nog onze Europese online winkel voor meer producten zoals deze!

Deze USB naar optische glasvezel-converter maakt het mogelijk om de USB 2.0 (Type-A) poort op uw laptop of tablet te gebruiken om een veilige glasvezelnetwerkverbinding te bieden. De netwerkadapter, compatibel met Windows® en Mac, biedt een 100 Mbps Ethernet optische netwerkverbinding voor draagbare laptops of tablets, of systemen zonder uitbreidingssleuven.

Een flexibele oplossing met een open SFP-sleuf

Met de open SFP-sleuf kunt u de SFP-transceivermodule van uw keuze gebruiken om te voldoen aan uw netwerkbehoeftes - gebruik een SFP met uw gewenste golflengte, afstand, verbindingstype om een efficiënte netwerkoplossing te bereiken. (SFP apart verkrijgbaar.)

Veilige fiber-to-the-desk connectiviteit

Deze USB naar glasvezel-converter biedt betrouwbare connectiviteit terwijl het uw netwerk voor problemen met elektronische interferentie beschermt - een vaak voorkomend probleem bij RJ45-netwerken. Fiber-to-the-desk connectiviteit (FTTD) maximaliseert de netwerkveiligheid en vermindert hierbij het risico op datalekken van gevoelige informatie zonder de snelheid en de betrouwbaarheid van het netwerk in gedrang te brengen.

Eenvoudige mobiliteit

Deze USB 2.0 naar optische glasvezel-converter, compact en draagbaar, wordt direct gevoed vanaf de USB-poort, waardoor u onderweg gemakkelijk verbinding kunt maken.

Plug-and-play

Gebruiksklaar in een mum van tijd. De USB glasvezel-converter ondersteunt gecertificeerde drivers voor Windows, Mac en Linux®. Steek de adapter in een USB-poort, en installeer vervolgens de drivers en de adapter is klaar om te zenden over een glasvezelnetwerk.

De US100A20SFP wordt gedekt door een 2-jarige garantie en gratis levenslange technische ondersteuning van StarTech.com.

Compatibel met

Bekijk volledige OS compatibiliteit

Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2016
macOS 10.9 - 10.13
Linux® kernel 3.5 naar 4.11.x, alleen LTS versies

Toepassingen
  • Biedt een draagbare netwerkconnectiviteitsoplossing voor mobiele professionals, om toegang te krijgen tot een glasvezelnetwerk via de USB-poort op hun laptop of tablet
  • Ideaal voor een veilige netwerkconnectiviteit - een directe glasvezelverbinding betekent geen elektromagnetische storingen, die bij RJ45-netwerkkaarten een probleem kunnen vormen
Productnummers
Garantie
Garantie 2 Years
Hardware
Bus type USB 2.0
Chipsetcode ASIX Electronics - AX88772C
Interface Glasvezel Ethernet
Poorten 1
Prestaties
Compatibele netwerken 100 Mbit/s
Full duplex ondersteuning Ja
Maximale overdrachtsnelheid 100 Mbit/s
Promiscuous Mode Ja
Connector(en)
Externe poorten 1 - SFP-sleuf Vrouwelijk
Type connector(en) 1 - USB Type-A (4-polig) USB 2.0 Vrouwelijk
Software
Besturingssystemen Windows® 7, 8, 8.1, 10
Windows® Server 2008, 2012, 2016
macOS 10.9 - 10.13
Linux® kernel 3.5 naar 4.11.x, alleen LTS versies
Speciale opmerkingen / vereisten
Notitie Overdrachtsnelheden en afstanden zijn afhankelijk van de gebruikt SFP (apart verkrijgbaar)
Systeem- en kabelvereisten USB-computer met een beschikbare USB 2.0 poort
100Mbps SFP-transceiver met uw netwerkverbinding
Indicatoren
LED-indicatoren 1 - Power
1 - Verbinding/activiteit
Voeding
Inclusief voedingsadapter Gevoed via USB
Gebruiksomgeving
Bedrijfstemperatuur 0°C ~ 60°C (32° ~ 140°F)
Opslagtemperatuur -10° ~ 70°C (14° ~ 158°F)
Vochtigheid 5% - 90% rel. luchtvochtigheid
Fysieke eigenschappen
Breedte product 55 mm [2.2 in]
Gewicht product 100 g [3.5 oz]
Hoogte product 20 mm [0.8 in]
Kabellengte 195 mm [7.7 in]
Kleur Zwart
Lengte product 260 mm [10.2 in]
Type behuizing Kunststof
Verpakkingsinformatie
Verzendgewicht (verpakt) 120 g [4.2 oz]
Wat wordt er meegeleverd
Meegeleverd 1 - Netwerkadapter
1 - verkorte handleiding
Certificaties
Binnenkort beschikbaar
USB-C naar glasvezel converter - Open SFP - netwerk adapter
US1GC30SFP

USB-C naar glasvezel converter - Open SFP - netwerk adapter

Maak verbinding met een GbE netwerk via de USB-C poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFP

368,99 € exc BTW
446,48 € inc BTW

Binnenkort beschikbaar
USB 2.0 naar glasvezel converter - 100BaseFX SC netwerk adapter
US100A20FXSC

USB 2.0 naar glasvezel converter - 100BaseFX SC netwerk adapter

Maak verbinding met een 100 Mbps glasvezelnetwerk via de USB-A poort van uw laptop

254,99 € exc BTW
308,54 € inc BTW

Binnenkort beschikbaar
USB 3.0 naar glasvezel converter - 1000Base-SX SC - netwerk adapter
US1GA30SXSC

USB 3.0 naar glasvezel converter - 1000Base-SX SC - netwerk adapter

Maak verbinding met een gigabit Ethernet optisch netwerk via de USB-A poort van uw laptop

435,99 € exc BTW
527,55 € inc BTW

Binnenkort beschikbaar
USB 3.0 naar glasvezel  converter - Open SFP - netwerk adapter
US1GA30SFP

USB 3.0 naar glasvezel converter - Open SFP - netwerk adapter

Maak verbinding met een gigabit Ethernet-netwerk via de USB-A poort van uw laptop met gebruik van de door u gewenste gigabit SFP

358,99 € exc BTW
434,38 € inc BTW

SFP modules (2)

MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-FX - MM LC - 2 km
SFP100BFXST

MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-FX - MM LC - 2 km

Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen toe over multi-mode glasvezel, met deze SFP module

69,99 € exc BTW
84,69 € inc BTW

MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-LX - SM LC - 10 km
SFP100BLXST

MSA conform 100 Mbps glasvezel SFP ontvanger module - 100Base-LX - SM LC - 10 km

Voeg betrouwbare en voordelige 100 Mbps Ethernet-verbindingen over single-mode glasvezel toe, met deze SFP-module

96,99 € exc BTW
117,36 € inc BTW

Glasvezelkabel en -adapters (2)

Multimode Duplex Fiber Cable (62.5/125, LC-SC)
FIBLCSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - LC/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW

Multimode Duplex Fiber Cable (ST-SC)
FIBSTSC3

3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel - LSZH - ST/SC

Verbindt glasvezelnetwerkapparaten voor hoge overdrachtssnelheden met LSZH-kabel

14,99 € exc BTW
18,14 € inc BTW

* Uitvoering en specificaties van het product zijn zonder aankondiging vatbaar voor wijzigingen.