StarTech.com
Framtida

Brocade 57-0000075-01-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-SR

10 Gbps | Multi Mode | LC | 300 m | Livstidsgaranti

Produkt ID: 57-0000075-01-ST

  • 100 % kompatibilitet med Brocade 57-0000075-01 garanterad
  • StarTech.coms SFP-moduler täcks av en livstidsgaranti
  • Uppfyller eller överträffar OEM-specifikationer och MSA-industristandarder (Multi-Source Agreement)
Visa mer
  • Låg strömförbrukning, mindre än < 1.3 W
  • Är hot-swappable med fiberoptiska moduler
65,99 € EUR exkl. moms
82,49 € EUR inkl. moms

Tekniska specifikationer

Information om garanti
Garanti Lifetime
Hårdvara
Compatible Brand Brocade®
Prestanda
DDM Ja
Maximal dataöverföringshastighet 10 Gbps
Strömförbrukning < 1.3W
Utseende
Produktbredd 58.400
Produkthöjd 12.600
Produktlängd 13.900
Produktvikt 20.000
Förpackning
Fraktvikt (förpackning) 50.000
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Vad det är i lådan
Ingår i paketet 1 - SFP+-sändtagare

Certifikat