Fiberoptisk

Fiberoptiska kablar är standarden som används för tillämpningar som kräver maximal hastighet och bandbredd. Vi har många olika kablar, konverterare och sändtagare som hjälper dig integrera fiberoptikens hastighet och räckvidd i dina krävande tillämpningar.

1 - 10 av 64 resultant

Sortera:
SV565FXDUSA

USB DVI KVM Console Extender w/ Serial & Audio Over MM Fiber - 2km

Extend DVI-D (or HDMI) video, USB, audio, and Serial signals up to 2km (6562ft) over fiber

Ditt pris
€3 079,99 EUR excl. VAT
€3 849,99 EUR incl. VAT
PEX1000MMSC

1000 Mbps Gigabit Ethernet PCI Express Multiläges SC-fiberkort - 550 m

Lägg till en multiläges gigabit SC-fiberport till ditt system via PCI Express

Ditt pris
€207,99 EUR excl. VAT
€259,99 EUR incl. VAT
PEX1000MMSC2

PCI Express (PCIe) Gigabit Ethernet-nätverkskortadapter för fiber med SC i multiläge - 550 m

Anslut en PCI Express-baserad stationär eller hyllmonterad PC direkt till ett fiberoptiskt Gigabit-nätverk med SC i multiläge

Ditt pris
€226,99 EUR excl. VAT
€283,74 EUR incl. VAT
50FIBLCLC1

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Connect fiber network devices for high-speed transfers with LSZH rated cable

Ditt pris
€13,99 EUR excl. VAT
€17,49 EUR incl. VAT
50FIBLCLC10

Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 10 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

Ditt pris
€22,99 EUR excl. VAT
€28,74 EUR incl. VAT
50FIBLCLC15

Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 15 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

Ditt pris
€27,99 EUR excl. VAT
€34,99 EUR incl. VAT
50FIBLCLC2

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 2 m

Connect fiber network devices for high-speed transfers with LSZH rated cable

Ditt pris
€14,99 EUR excl. VAT
€18,74 EUR incl. VAT
50FIBLCLC3

Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 3 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

Ditt pris
€15,99 EUR excl. VAT
€19,99 EUR incl. VAT
50FIBLCLC30

Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 30 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

Ditt pris
€42,99 EUR excl. VAT
€53,74 EUR incl. VAT
50FIBLCLC5

Fiberoptisk kabel - multiläge duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 5 m

Anslut fibernätverksenheter för snabba överföringar med halogenfri kabel

Ditt pris
€18,99 EUR excl. VAT
€23,74 EUR incl. VAT
Tillbaka till toppen