StarTech.com
Ny

Extreme Networks 10303-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-LRM

10 Gbps | Multimode | LC | 200 m | Livstidsgaranti

Produkt ID: 10303-ST

  • 100 % kompatibilitet med Extreme Networks 10303 garanterad
  • StarTech.coms SFP-moduler täcks av en livstidsgaranti
  • Uppfyller eller överträffar OEM-specifikationer och MSA-industristandarder (Multi-Source Agreement)
Visa mer
  • Låg strömförbrukning, mindre än < 1.0 W
  • Är hot-swappable med fiberoptiska moduler
186,99 € EUR exkl. moms
233,74 € EUR inkl. moms

Tekniska specifikationer

Information om garanti
Garanti Lifetime
Hårdvara
Compatible Brand Extreme Networks®
Prestanda
DDM Ja
Maximal dataöverföringshastighet 10.00 Gbps
Strömförbrukning < 1W
Utseende
Produktbredd 58.400
Produkthöjd 13.700
Produktlängd 1.4 cm [0.5 in]
Produktvikt 21.000
Förpackning
Fraktvikt (förpackning) 50.000
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Vad det är i lådan
Ingår i paketet 1 - SFP+ Transceiver
Fiber-driftsläge Full-duplex

Certifikat