StarTech.com

HP J9150A-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-SR

10 Gbps | Multimode | LC | 300 m | Livstidsgaranti

Produkt ID: J9150A-ST

  • 100 % kompatibilitet med HP J9150A garanterad
  • StarTech.coms SFP-moduler täcks av en livstidsgaranti
  • Uppfyller eller överträffar OEM-specifikationer och MSA-industristandarder (Multi-Source Agreement)
Visa mer
  • Låg strömförbrukning, mindre än < 1.3 W
  • Är hot-swappable med fiberoptiska moduler
68,99 € EUR exkl. moms
86,24 € EUR inkl. moms
I lager hos partner:
Var kan jag köpa

Tekniska specifikationer

Information om garanti
Garanti Lifetime
Hårdvara
Compatible Brand HP®
Prestanda
Maximal dataöverföringshastighet 10 Gbps
Strömförbrukning < 1.3W
Utseende
Produktbredd 58.400
Produkthöjd 13.700
Produktlängd 1.4 cm [0.5 in]
Produktvikt 20.000
Förpackning
Fraktvikt (förpackning) 50.000
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000
Vad det är i lådan
Ingår i paketet 1 - SFP+-sändtagare

Certifikat