StarTech.com

Cisco SFP-10GBASE-LRM-kompatibel SFP+ sändarmodul - 10GBase-LRM

10 Gbps | Multimode | LC | 200 m | Livstidsgaranti

Produkt ID: SFP-10GBASE-LRM-ST

  • Levererar tillförlitliga 10 GbE-anslutningar för 10GBase-LRM-kompatibla nätverk
  • StarTech.coms SFP-moduler täcks av en livstidsgaranti
  • Uppfyller eller överträffar OEM-specifikationer och MSA-industristandarder (Multi-Source Agreement)
Visa mer
  • Låg strömförbrukning, mindre än < 1.0 W
  • Är hot-swappable med fiberoptiska moduler
196,99 € EUR exkl. moms
246,24 € EUR inkl. moms

Tekniska specifikationer

Information om garanti
Garanti Lifetime
Hårdvara
Compatible Brand MSA Compliant
Prestanda
DDM Ja
Maximal dataöverföringshastighet 10.00 Gbps
Strömförbrukning < 1W
Utseende
Produktbredd 58.400
Produkthöjd 13.700
Produktlängd 1.4 cm [0.5 in]
Produktvikt 21.000
Förpackning
Fraktvikt (förpackning) 50.000
Package Height 31.000
Package Length 115.000
Package Width 90.000

Certifikat