Var kan jag köpa

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/LC - 1 m

Connect fiber network devices for high-speed transfers with LSZH rated cable

Produkt ID: 50FIBLCLC1

Tillbaka till produktsidan
Tillbaka till toppen
Vänta...