Var kan jag köpa

Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 4 m

Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/LC - 4 m

Connect fiber network devices for high-speed transfers with LSZH rated cable

Produkt ID: SMFIBLCLC4

Tillbaka till produktsidan
Tillbaka till toppen
Vänta...